Zgubił w parku dużo pieniędzy, ale trafił na uczciwego znalazcę

09:16, 08.08.2017 | ST. SIERŻ. DOMINIKA ROZBICKA
REKLAMA
Skomentuj

67-letni mieszkaniec miasta Sokołów Podlaski w jednym z sokołowskich parków znalazł portfel, w którym znajdowało się ponad 7 tys. zł oraz różnego rodzaju dokumenty. Wszystkie rzeczy przyniósł do sokołowskiej komendy. Dzięki uczciwemu znalazcy portfel z gotówką i dokumentami wrócił z powrotem do właściciela.

W czwartek, 3 sierpnia, do Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim zgłosił się 35-letni mieszkaniec gminy Bielany, twierdząc że na terenie jednego z sokołowskich parków zgubił portfel, w którym znajdowało się ponad 7 tys. zł oraz różnego rodzaju dokumenty. Długo nie musiał się zamartwiać, bo po około trzech godzinach do budynku komendy przyszedł 67-letni mieszkaniec miasta Sokołów Podlaski, pan Stanisław, który przyniósł zgubione przez 35-latka rzeczy. Dzięki uczciwemu znalazcy portfel z gotówką i dokumentami wrócił z powrotem do właściciela.

(ST. SIERŻ. DOMINIKA ROZBICKA)
REKLAMA

Komentarze (1)

obserwatorobserwator

0 0

Brawo, brawo, brawo i pełny szacunek, że są jeszcze ludzie, dla których uczciwość jest cenniejsza od pieniędzy. To, niestety, obecnie rzadkość. Życzę "znalazcy" dużo życzliwości i zdrowia! 21:38, 21.08.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone | 2017