Zamknij

Sokołowska policja organizuje kolejną debatę z mieszkańcami

12:35, 09.10.2017 | INFO/FOT. KPP SOKOŁÓW PODL.
REKLAMA
Skomentuj

Spotkanie odbędzie się we wtorek 10 października o godzinie 12:00 w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim.

Jednym ze sposobów podwyższenia poziomu bezpieczeństwa jest organizacja debat społecznych, opartych m.in. na diagnozowaniu i dookreślaniu potrzeb społecznych związanych z zagrożeniami bezpieczeństwa mieszkańców środowisk lokalnych. Dlatego 10 października bieżącego roku o godzinie 12:00 w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim odbędzie się kolejna już debata społeczna, mająca na celu poprawę bezpieczeństwa w różnych jego obszarach pt. ,,POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE – MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW”. Poprzednie spotkania tego typu przyniosły konkretne wnioski i zgłoszenia, którymi zajęli się sokołowscy funkcjonariusze.
Tematem debaty będą przede wszystkim problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”, priorytetowe działania dzielnicowych, przedsięwzięcia z zakresu profilaktyki społecznej odpowiadające na zgłaszane zagrożenia, aplikacja „Moja Komenda” oraz bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w debacie.

(INFO/FOT. KPP SOKOŁÓW PODL.)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone | 2018