Trwa konkurs na najpopularniejszego dzielnicowego

11:42, 09.01.2018 | ST. SIERŻ. DOMINIKA ROZBICKA
REKLAMA
Skomentuj

Na terenie powiatu sokołowskiego ruszyła już IX edycja konkursu „Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2017”. Dzięki plebiscytowi możemy docenić codzienną pracę policjantów, którzy są najbliżej mieszkańców. Konkurs trwa przez cały styczeń.
Dzielnicowy jest jak lekarz pierwszego kontaktu. Doskonale zna swoją okolicę, jej mieszkańców i ich problemy. Policjant dzielnicowy nie bierze udziału w spektakularnych akcjach kryminalnych, ale wykonuje codzienną żmudną pracę, której efektem ma być wzrost poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców danego rejonu.
„Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2017” to konkurs mający na celu wskazanie tych dzielnicowych, którzy najlepiej wywiązują się z tej elitarnej służby. Konkurs ma znacznie inny charakter, od organizowanych konkursów w ubiegłych latach. Odeszliśmy od organizowanych dotychczas turniejów, w których głównymi kryteriami rywalizacji były test wiedzy policyjnej i symulacja- przyjęcie interesanta. W tej formule konkursu, jedynym i bardzo ważnym elementem oceny wpływającej na wyłonienie najpopularniejszego dzielnicowego będzie opinia społeczna wyrażona za pomocą ankiety, skierowanej bezpośrednio do społeczeństwa.

Jesteś mieszkańcem powiatu sokołowskiego, uważasz, że dzielnicowy ci pomógł i zasługuje na wyróżnienie? Wypełnij ankietę, wrzuć ją do skrzynki i oddaj w ten sposób głos. Konkursowe ankiety zostaną wyłożone w Komendzie Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim, posterunkach policji oraz w urzędach samorządu terytorialnego. Tam też znajdziemy specjalne skrzynki, gdzie wypełnione anonimowo ankiety możemy wrzucać, zachowując swoją anonimowość. Ankiety możemy również przysyłać za pośrednictwem poczty na adres: Komenda Powiatowa Policji, ul. Wolności 50, 08-300 Sokołów Podlaski.
Konkurs będzie trwał od 1 do 31 stycznia 2018 r. Zapraszamy wszystkich do głosowania.  

Wykaz dzielnicowych można znaleźć w poniższym linku, w zakładce „Twój dzielnicowy”.
www.mazowiecka.policja.gov.pl/wsk/

(ST. SIERŻ. DOMINIKA ROZBICKA)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone | 2018