Paweł Żylak odebrał Puchar Komendanta Powiatowego

00:05, 11.01.2018 | INFO/FOT. PD/KPP SOKOŁÓW PODLASKI
REKLAMA
Skomentuj

Sekcyjny Paweł Żylak okazał się najlepszym strażakiem, reprezentującymi  sokołowską komendę PSP w zawodach w sporcie pożarniczym.

W środę,10 stycznia, zorganizowano  spotkanie komendanta powiatowego PSP st. bryg. Tomasza Wilka ze strażakami reprezentującymi  sokołowską komendę w zawodach w sporcie pożarniczym. Była to okazja do posumowania startów reprezentacji w 2017 roku na zawodach w sporcie pożarniczym różnego szczebla oraz omówienia planów na rok 2018.
Starty strażaków w zawodach od kilku lat są podsumowywane w ramach Pucharu Komendanta Powiatowego PSP w Sokołowie Podlaskim, do końcowego zestawienia brane jest  5 najlepszych wyników w dwuboju pożarniczym.
W 2017 roku najlepszym zawodnikiem w Sokołowie Podlaskim został sekc. Paweł Żylak, który za osiągnięte wyniki został uhonorowany okolicznościowym pucharem. W klasyfikacji zawodów o Puchar Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego w Dwuboju Pożarniczym sekc. Paweł Żylak uplasował się na wysokim trzecim miejscu. Wspólnie z st. str. Karolem Musiejem w 2017 roku weszli w skład reprezentacji województwa mazowieckiego w sporcie pożarniczym i wywalczyli  drużynowo Mistrzostwo Polski.

(INFO/FOT. PD/KPP SOKOŁÓW PODLASKI)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone | 2018