W niedzielę 26. finał WOŚP, sprawdź szczegółowy program

00:29, 12.01.2018 | SZTAB POWIATOWY WOŚP
REKLAMA
Skomentuj

W naszym powiecie kwestować będzie około 500 wolontariuszy. W Sokołowie Podlaskim akcji zapoczątkowanej przez Jurka Owsiaka towarzyszyć będzie wiele ciekawych wydarzeń.

Już w niedzielę, 14 stycznia, 26. finał WOŚP „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Podczas tegorocznego finału, podobnie jak rok temu cały powiat sokołowski po raz kolejny jednoczy siły po to, by do puszek kwestujących zebrano jak najwięcej pieniędzy. 
Już wiemy, że do sokołowskiego szpitala zebrane przez wolontariuszy w ostatnich latach pieniądze powróciły w postaci wysokospecjalistycznego sprzętu, wartego ponad 1 milion złotych. Cieszymy się, że w tym roku wyjątkowo dużo firm i lokalnych przedsiębiorców wspiera działania naszego sztabu. Jest to dowód, że mieszkańcy naszego powiatu mają ogromne serca.
W tym roku do miasta Sokołów Podlaski dołączają ponownie miejscowości z powiatu, takie jak: Jabłonna Lacka, Repki, Skibniew, Bielany, Ceranów, Nieciecz, Nowa Wieś, Kosów Lacki i Sabnie.  Rekordowo duża liczba młodych ludzi na terenie całego powiatu będzie zbierać pieniądze - około 500 wolontariuszy! Kwestować będą przedszkolaki, uczniowie sokołowskich i powiatowych szkół, a także harcerze.
Zbiorka pieniędzy na terenie powiatu rozpocznie się już w godzinach porannych. Start imprezy w Sokołowie, w hali przy Zespole Szkół nr 1 rozpoczyna się V Biegiem „Policz się z cukrzycą” o 12.30. 

Szczegółowy program – na plakacie.

 

(SZTAB POWIATOWY WOŚP)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone | 2018