Zamknij

Rozmrażał wodę w beczce, doszło do pożaru w kotłowni domu

09:18, 05.03.2018 | INFO/FOT. SAMOCHODY RATOWNICZE NA FB
REKLAMA
Skomentuj

W poniedziałek, 5 marca, kilka minut po godzinie 7 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Sokołowie Podlaskim wpłynęło groźnie brzmiące zgłoszenie: pożar domu w miejscowości Kupientyn.

Na miejsce natychmiast skierowane zostały 3 zastępy z JRG oraz 2 zastępy OSP.Po przybyciu na miejsce zastępów straży pożarnej, strażacy zastali gęsty dym wydobywający się z pomieszczeń kotłowni budynku jednorodzinnego. Wyposażeni w aparaty ochrony układu oddechowego weszli do pomieszczenia i szybko zlokalizowali oraz ugasili pożar.
Do zadań strażaków należało również dokładne sprawdzenie pomieszczenia przy pomocy kamery termowizyjnej oraz oddymienie pomieszczenia przy pomocy wentylatora oddymiającego. Mężczyzna znajdujący się w budynku nie potrzebował pomocy medycznej.
- Do pożaru doszło w pomieszczeniu kotłowni w budynku jednorodzinnym. Mężczyzna chcąc rozmrozić wodę w beczce, postawił ją zbyt blisko pieca. Na skutek tego doszło do zapłonu beczki oraz materiału grzewczego znajdującego się blisko pieca. 
Spaleniu uległo wyposażenie kotłowni oraz częściowo elewacjabudynku. Mężczyzna opuścił pomieszczenie przed przybyciem jednostek straży pożarnej - informuje bryg. mgr inż. Sławomir Iwański, naczelnik Wydziału Operacyjnego PSP w Sokołowie Podlaskim
Tylko dzięki szybkiej akcji strażaków, udało się uratować budynek mieszkalny i zminimalizować straty wyrządzone przez pożar.

(INFO/FOT. SAMOCHODY RATOWNICZE NA FB)
REKLAMA

Komentarze (1)

Iesu Chrustu ...Iesu Chrustu ...

0 0

To ja, gostek od 4 kg czarnego prochu zrobionego na mokro. Gdybym był takim *%#)!& jak Bohater tego artykułu, to - proszę - zamnijcie mnie do *%#)!& Kurna. Co się z ludźmi dzieje? Szczepionki, GMO, chemitrails? Zróbta se GŁODÓWKĘ - 21 dni na wodzie i powietrzu. Ona leczy ciało i ducha. Amen. 22:06, 05.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone | 2018