Zamknij

Uczczą pamięć żołnierzy wyklętych przy szachownicach

12:44, 06.03.2018 | INFO: STSZ
REKLAMA
Skomentuj

W niedzielę, 11 marca, w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 4 rozegrany zostanie IV Turniej Szachowy Pamięci Żołnierzy Niezłomnych.

Organizatorami są UKS Sokołowskie Towarzystwo Szachowe, Urząd Miasta Sokołów Podlaski i Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4. Patronat nad rywalizacją objęli senator RP Waldemar Kraska i burmistrz miasta Sokołów Podlaski Bogusław Karakula
Cele turnieju to godne uczczenie Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych i popularyzacja królewskiej gry.
Turniej rozpocznie się w niedzielę, 11 marca, o godz. 10.00 w SP Nr 4 przy ul. Kupientyńskiej (wjazd od ul. Szkolnej). Ok. 12:40 do 14:00 zaplanowana jest przerwa na grochówkę i na złożenie przez uczestników kwiatów pod pomnikiem żołnierzy AK. O 16 odbędzie się uroczyste zakończenie turnieju i wręczenie nagród.
Turniej przygotowano dla wszystkich chętnych. Wpisowe dla dorosłych to 10 zł, juniorzy do lat 18 – 5 zł. Potwierdzanie zgłoszeń 9:30-10:00.
Turniej zostanie rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund. Tempo gry: 10 minut na partię + 5 sekund za posunięcie dla zawodnika.
Puchary i nagrody rzeczowe wręczone zostaną w kategoriach: dorośli, juniorzy, młodzicy do lat 12
Zgłoszenia pocztą elektroniczną do dnia 8 marca przyjmuje Józef Flaziński – stsz@szach.net lub na stronie programu sędziowskiego http://chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_1454/
Uczestnicy ubezpieczają się na własny koszt. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo ostatecznej interpretacji Komunikatu Organizacyjnego.

(INFO: STSZ)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone | 2018