14:33, 22.05.2018
Osłabieni kadrowo sokołowianie pokazali charakter i zwyciężyli na bardzo trudnym terenie. Zacięty mecz w Jabłonnie Lackiej dla Orła.
12:53, 21.05.2018
Bez najmniejszych problemów zespół Kosovii rozprawił się z ligowym outsiderem, aplikując Nojszewiance 5 bramek. Niestety po raz kolejny gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego
22:57, 16.05.2018
Zawodniczki MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski w kategorii do lat 18 zakończyły rywalizację w sezonie 2017/2018 turniejem w Gorzowie Wielkopolskim.
1
20:00, 14.05.2018
W meczu dwóch drużyn z naszego regionu sokołowianie pewnie ograli Jabłoniankę i tracą 6 punktów do lidera
1
09:49, 14.05.2018
Podopieczni Tomasza Wojtczuka odnieśli planowe zwycięstwo i wciąż liczą się w walce o awans do ligi okręgowej
22:11, 13.05.2018
Zawody zorganizował Klub Strzelectwa Sportowego „SOKÓŁ” jako jedną z cyklu imprez wpisanych do kalendarza startów Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego.
17:32, 07.05.2018
Niewykorzystany rzut karny, czerwona kartka i klęska Podlasia Sokołów Podlaski w meczu na szczycie. O tym spotkaniu chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć.
09:24, 07.05.2018
Do przerwy zawodnicy z Kosowa Lackiego prowadzili i mieli mecz pod kontrolą. Jednak nie udało się zainkasować trzech punktów.
07:40, 05.05.2018
Sokołowianie na wiosnę odnieśli już siódme zwycięstwo z rzędu, natomiast jabłonianie po ciężkim boju minimalnie ulegli w Siennicy.
23:01, 01.05.2018
W dniach 20-22 kwietnia w podkarpackim Zabierzowie odbyły się XIII Ogólnopolskie Zawody w Pływaniu o Puchar Rycerza Kmity.
14:15, 01.05.2018
Słaba druga połowa spowodowała, że drużyna z Kosowa Lackiego wróciła ze Stanisławowa na tarczy.
21:16, 29.04.2018
Na wiosnę zespół z Sokołowa Podlaskiego idzie jak burza, wygrywając szósty kolejny mecz. Jabłonianka również zainkasowała trzy punkty.
08:21, 25.04.2018
15 kwietnia na Krytej Pływalni w Sokołowie Podlaskim zorganizowano finał VI Mityngu Pływackiego.
1
21:19, 23.04.2018
Podlasie idzie jak burza w rundzie wiosennej. Piąty mecz i piąta wygrana. Zespół Jabłonianki skompromitował się w Żelechowie.
2
20:40, 23.04.2018
Kibice, którzy przyszli na stadion w Kosowie Lackim zobaczyli aż 8 bramek, i co najważniejsze, wszystkie były autorstwa gospodarzy.