Zamknij

Adam Łukasik z Pucharem Burmistrza Sokołowa Podlaskiego

23:27, 18.12.2016 | STSZ/FOT. T. BARTOSIAK
REKLAMA
Skomentuj

W niedzielę 18 grudnia w budynku sokołowskiej pływalni rozegrano coroczny, już dwunasty, Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Sokołowa Podlaskiego. 

W zawodach rozegranych na dystansie siedmiu rund zagrało 18 zawodników z Sokołowa, Siedlec i Węgrowa. Zwyciężył ze stuprocentowym rezultatem zawodnik siedleckiego Skoczka Adam Łukasik, który o półtora punktu wyprzedził kolegę klubowego Tomasza Sikorskiego oraz o dwa punkty najlepszego juniora Jakuba Żurawickiego z Fidei Węgrów. Na czwartym miejscu uplasował się najlepszy sokołowianin Józef Flaziński z dorobkiem 4,5 pkt. Klasyfikację juniorów do lat 18 wygrał Jakub Żurawicki przed Piotrem Orzełowskim – obaj z Fidei Węgrów i Maciejem Bartosiakiem z STSz Sokołów Podlaski. Wśród juniorów młodszych najlepiej wypadł Paweł Nasiłowski z Sokołowa przed Tomaszem Orzełowskim i Olą Żurawicką z Węgrowa.
Triumfatorzy w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali puchary i nagrody rzeczowe ufundowane przez burmistrza Sokołowa Podlaskiego Bogusława Karakulę, które wręczyli zawodnikom wiceprzewodniczący Rady Miasta Jan Rosochacki i prezes STSz Józef Flaziński.

(STSZ/FOT. T. BARTOSIAK)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone