Zamknij

KS Neptun zakończył rywalizację na pierwszym miejscu!

09:34, 24.04.2017 | GRZEGORZ WYSZOMIERSKI
REKLAMA
Skomentuj

W niedzielę, 23 kwietnia, na Krytej Pływalni w Sokołowie Podlaskim odbył się finał V Mityngu Pływackiego. To jedna z największych imprez pływackich tej rangi w regionie. 

Koordynatorem zawodów był KS Neptun z Sokołowa Podlaskiego wraz z KS Barakuda Mińsk Mazowiecki, PUKS Orka Ostrów Mazowiecka oraz UKS Delfin Garwolin. Współorganizatorzy: OSiR w Sokołowie Podlaskim, MOSiR w Mińsku Mazowieckim, CSiK w Garwolinie oraz MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej. Sponsorami tegorocznych zawodów byli: PUIK, LUX, Przychodnia OPTIMA, piekarnia SMAK Jacek Molski, AQUARIS Biuro Turystyczne. 
Na przełomie roku 2016 i 2017 r. odbyły się cztery edycje w każdym z wymienionych miast, zakończone finałem w Sokołowie Podlaskim. Uczestnicy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych, na dystansach 25 m, 50 m oraz 100 m wszystkimi stylami pływackimi a także w wyścigach sztafetowych 4 x 50 m stylem dowolnym oraz 4 x 50 stylem zmiennym. Pierwsze trzy osoby każdej konkurencji otrzymywały medale a pierwszych sześć osób dyplomy. Podczas zawodów uczestnicy zdobywali punkty a ich suma zadecydowała o końcowej klasyfikacji drużyny w poszczególnych kategoriach wiekowych jak również w końcowej klasyfikacji punktowej klubu. Łącznie podczas czterech edycji odbyło się ponad 1200 tzw. osobo-startów. W klasyfikacji punktowej koleje miejsca zajęli:
I miejsce - KS Neptun Sokołów Podlaski
II miejsce - KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
III miejsce - UKS Garwolin
IV miejsce - PUKS Orka Ostrów Mazowiecki.
Na zawodach obecny Zarząd KS Neptun wraz z rodzicami i dziećmi złożyli podziękowania dla byłego Zarządu za pracę na rzecz Stowarzyszenia.

(GRZEGORZ WYSZOMIERSKI)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone | 2018