Zamknij

W weekend wielkie ściganie w Repkach i w Sokołowie

12:51, 14.07.2017 | OPR. BG/FOT. STC
REKLAMA
Skomentuj

Sokołowskie Towarzystwo Cyklistów zaprasza na 8. Ogólnopolski Wyścig Kolarski Masters. Zawodnicy ścigać się będą w sobotę, 15 lipca, w Repkach oraz w niedzielę, 16 lipca, w Sokołowie Podlaskim w kilku kategoriach wiekowych.

W wyścigu o Puchar Polski pod patronatem wójta gminy Repki kolarze wystartują spod Szkoły Podstawowej w Repkach o godzinie 14 na trasę Repki - Szkopy - Wyrozęby - Repki. Jedno okrążenie na tym dystansie liczyć będzie 13 km. Liczba okrążeń uzależniona będzie od liczby zawodników zgłoszonych w poszczególnych kategoriach. Biuro zawodów mieścić się będzie w szkole.
Natomiast w niedzielę, 16 lipca, kolarze pojadą w wyścigu o Puchar Polski pod patronatem Burmistrza Sokołowa Podlaskiego. Start i meta przy stadionie przy ulicy Lipowej. Początek o godzinie 11. Trasa wyścigu: Sokołów Podlaski - Kosów Lacki - Treblinka - Rytele - Ceranów - Sterdyń - Sokołów Podlaski. Dystans 85 km dla kategorii M20, M30, M40, M50.
Dla kategorii M60 i kobiet - 62 km - start z Kosowa Lackiego. M70 i M80 - dystans 37 km start z Ceranowa.
Kolarze w obu wyścigach rywalizować będą o punkty w Pucharze Polski. Najlepszych 5 zawodników w każdej kategorii otrzyma puchary.

(OPR. BG/FOT. STC)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone | 2018