Kompromitacja Podlasia, mecz Jabłonianki odwołany

22:05, 12.11.2017 | MG/FOT. HUTNIK HUTA CZECHY FB

Katastrofalny występ Podlasia i przełożony mecz Jabłonianki - tak dla zespołów z naszego powiatu wyglądała ostatnia kolejka rundy jesiennej siedleckiej ligi okręgowej.

Wyjazdowy mecz Podlasia z Hutnikiem zapowiadał się jako mecz walki, ponadto sokołowianie, którzy odnieśli dwa zwycięstwa z rzędu zapowiadali twardą walkę o kolejne 3 punkty. Niestety, boisko zweryfikowało boleśnie te aspiracje. Już po kwadransie gry gospodarze prowadzili 2:0, zaś goście nie byli w stanie przeprowadzić praktycznie żadnej składnej akcji. Ta dominacja Hutnika zaowocowała kolejną, trzecią już bramką w ostatniej minucie pierwszej połowy i wydawać się mogło, że to koniec nieszczęść gości, a zawodnicy Podlasia wyjdą na drugie 45 minut całkowicie odmienieni.
Niestety, tak się nie stało. Zawodnicy z Sokołowa sprawiali wrażenie zmęczonych sezonem, akcje były szarpane, brakowało gry skrzydłami, nie było woli walki i determinacji. Hutnik kontrolował grę i strzelał kolejne bramki. Na dziesięć minut przed końcem meczu było już 6:0 dla gospodarzy. Na otarcie łez pod koniec meczu honorową bramkę dla gości zdobył Kamil Mamcarz. Przed sokołowianami jest jeszcze wprawdzie zaległe spotkanie z Wektrą Zbuczyn, ale nie tak wyobrażali sobie kibice i sami piłkarze Podlasia  końcówkę rundy jesiennej, pomimo. Miejmy nadzieję, że na wiosnę będzie już tylko lepiej, bo gorzej być już chyba nie może.

Hutnik Huta Czechy - Podlasie Sokołów Podlaski 6:1 (3:0)
Bramka dla Podlasia:
Mamcarz 89’
Podlasie: Antoszczuk, Nowotniak, Buczyński (69’ Flażyński), Fabisiak , Przybyszewski, Horowicz, Głowacz, Kobus, Mamcarz, Buczyński, Wierzbicki

Mecz Jabłonianki z Wektrą  z powodu złego stanu boiska w Zbuczynie został przełożony. Nowego terminu jeszcze nie wyznaczono.

Pozostałe mecze 15 kolejki: Czarni Węgrów – Kolektyw Oleśnica 2:2, Zryw Sobolew – Płomień Dębe Wielkie 2:5, Wilga Miastków Kościelny – Victoria Kałuszyn 4:1, Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Fenix Siennica 2:2, Sęp Żelechów – Watra Mrozy 0:1. Mecz Tajfun Jartypory – Orzeł Unin został odwołany z powodu złego stanu boiska.