Podlasie na piątkę. Rehabilitacja na koniec rundy jesiennej.

16:49, 28.11.2017 | MG/FOT. MKSPODLASIE.PL

W zaległym meczu ligi okręgowej w Zbuczynie piłkarze z Sokołowa Podlaskiego urządzili sobie ostre strzelanie, aż pięć razy trafiając do bramki gospodarzy.

Ostatni w rundzie jesiennej mecz Podlasia stał pod znakiem zdecydowanej przewagi przyjezdnych, którzy mimo grząskiej murawy, raz po raz przeprowadzali groźne akcje. Już do przerwy sokołowianie ustrzelili „trójkę”, a worek z bramkami rozwiązał w 20 minucie Dawid Kobus. Kolejne dwie dorzucił Przemysław Głowacz i na przerwę zawodnicy Podlasia schodzili z okazałym prowadzeniem. Czwartą bramkę – już trzy minuty po rozpoczęciu drugiej połowy – po ładnej indywidualnej akcji zdobył znów Kobus. Dopiero od tego momentu gracze Wektry zaczęli odważniej atakować, co przyniosło efekt w postaci honorowego trafienia. W 78 minucie Przemysław Głowacz po raz trzeci w meczu pokonał golkipera gospodarzy, pieczętując zwycięstwo Podlasia 5:1.
Tak okazałe zwycięstwo było bardzo potrzebne naszym piłkarzom. Po ostatnim laniu w Trąbkach udało się jednak zespołowi podnieść i przynajmniej częściowo odbudować zaufanie kibiców. Miejmy nadzieję, że runda wiosenna będzie dużo lepsza i na koniec sezonu uda się awansować w tabeli o parę miejsc.

Wektra Zbuczyn - Podlasie Sokołów Podlaski  1:5 ( 0:3)