Zamknij

Sukces Marii Jasko w Rumunii. Znów jest wicemistrzynią Europy!

23:11, 28.11.2017 | HANNA PRZESMYCKA/FOT. ARCHIWUM MJ
REKLAMA
Skomentuj

Na co dzień dla uczniów z Kosowa Lackiego to pani od wf. Ale nie jest to zwykła nauczycielka, bo na koncie ma wybitne osiągnięcia w karate.

Maria Jasko - nauczyciel wychowania fizycznego w Liceum Ogólnokształcącym i Branżowej Szkole I stopnia w Kosowie Lackim, przyzwyczaiła już wszystkich do tego, że jako zawodnicza karate odnosi ogromne sukcesy. Z każdych zawodów przywozi nowe tytuły i puchary. Ale każdy kolejny sukces cieszy nie mniej i jest kolejnym powodem do dumy dla uczniów i wychowanków, którzy na co dzień trenują podczas lekcji z panią Marią oraz dla koleżanek i kolegów z pracy.
Weekend 25-26 listopada Maria Jasko spędziła w Bukareszcie w Rumunii, rywalizując z innymi zawodniczkami podczas Mistrzostw Europy w Karate. Zajęła 2. miejsce w kategorii open, uzyskując ponownie tytuł wicemistrzyni Europy. Dodatkowo wywalczyła też tytuł  „Najlepszego ducha walki zawodów”.  Ten tytuł mówi sam za siebie i wskazuje nie tylko jakim zawodnikiem, ale też jakim człowiekiem jest Maria Jasko.

(HANNA PRZESMYCKA/FOT. ARCHIWUM MJ)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone