Zamknij

II edycja Grand Prix w Pływaniu w Sokołowie Podlaskim

23:58, 21.12.2017 | GRZEGORZ WYSZOMIERSKI
REKLAMA
Skomentuj

Zawody Grand Prix w Pływaniu są organizowane przez KS Neptun w Sokołowie Podlaskim oraz OSiR Sokołowie Podlaskim. To cykliczna i co raz bardziej popularna impreza pływacka w naszym powiecie. 

17 grudnia odbyła się II tura zawodów. Dzieci startują w czterech kategoriach wiekowych (rocznik 2009 i młodsi - kategoria I; rocznik 2007 - 2008 kategoria II; rocznik 2005 - 2006 kategoria III i 2004 i starsi kategoria IV) z podziałem na dziewczęta i chłopcy i rywalizują na dystansach 25m, 50m oraz 100m. Organizatorzy w każdej kategorii nagradzają dyplomami zawodniczki i zawodników za pierwszych sześć miejsc, a pierwszych dziesięć osób otrzymuje punkty, których suma decyduje o miejscu w zawodach po zakończeniu wszystkich czterech edycji zawodów.
Wyniki zawodów:
25 m styl grzbietowy - dziewczęta, rocznik 2009 i młodsi
1. Lilianna Nowotniak, 2. Olga Moczulska, 3. Franciszka Winderickx, 4. Nadia Szcześniak, 5. Zofia Księżopolska, 6. Nikola Tomczuk
25 m styl grzbietowy - chłopcy, rocznik 2009 i młodsi
1. Kacper Gąszczak, 2. Aleksander Janista, 3. Wojciech Dominik, 4. Antoni Sawicz, 5. Maciej Karpiński, 6. Krystian Tomczuk
50 m styl dowolny - dziewczęta, rocznik 2007 i 2008
1. Marysia Dziewulska, 2. Kaja Moczulska, 3. Gabriela Misiak, 4. Julia Połosa, 5. Amelia Nazarczuk, 6. Aleksandra Antoniak
50 m styl dowolny - dziewczęta, rocznik 2006 i 2005
1. Amelia Kubuj, 2. Ola Krakowska, 3. Natalia Dacków, 4. Natalia Bujalska, 5.  Aleksandra Czerkas, 6. Zuzanna Czarnocka
50 m styl dowolny - dziewczęta, rocznik 2004 i starsi
1. Julia Krasodębska, 2. Oliwia Moczulska, 3. Elżbieta Rytel, 4. Gabriela Litewnicka 
50 m styl dowolny - chłopcy, rocznik 2007 i 2008
1. Wojciech Jóźwiak, 2. Paweł Błoński, 3. Michał Wąsowski, 4. Filip Szewczuk, 5. Krzysztof Ślepowroński, 6. Aleksander Kur
50 m styl dowolny - chłopcy, rocznik 2006 i 2005
1. Patryk Błoński, 2. Maciej Nieczyporuk, 3. Kacper Wyszomierski, 4. Piotr Brzezik, 5. Mikołaj Maksymiak, 6. Michał Sadłowski
50 m styl dowolny - chłopcy, rocznik 2004 i starsi
1. Radosław Doliński, 2. Jakub Kielak, 3. Karol Bolewski, 4. Krystian Zanikowski, 5. Łukasz Sadłowski, 6. Bartosz Serewiś
25 m styl dowolny - dziewczęta, rocznik 2009 i młodsi
1. Lilianna Nowotniak, 2. Franciszka Winderickx, 3. Zofia Księżopolska, 4. Olga Moczulska, 5. Olga Wyszomierska, 6. Nadia Szczęśniak
25 m styl dowolny - chłopcy, rocznik 2009 i młodsi
1. Kacper Gąszczak, 2. Aleksander Janista, 3. Krystian Tomczuk, 4. Maciej Praski, 5. Maciej Karpiński, 6. Wojciech Dominik
100 m styl grzbietowy - dziewczęta, rocznik 2007 i 2008
1. Marysia Dziewulska, 2. Kaja Moczulska, 3. Gabriela Misiak, 4. Julia Połosa, 5. Amelia Nazarczuk, 6. Aleksandra Antoniak
100 m styl grzbietowy - dziewczęta, rocznik 2005 i 2006
1. Amelia Kubuj, 2. Natalia Dacków, 3. Ola Krakowska, 4. Natalia Bujalska, 5. Aleksandra Czerkas, 6. Zuzanna Czarnocka
100 m styl grzbietowy - dziewczęta, rocznik 2004 i starsi
1. Julia Krasnodębska, 2. Elżbieta Rytel, 3. Oliwia Moczulska, 4. Gabriela Litewnicka
100 m styl grzbietowy  - chłopcy, rocznik 2007 i 2008
1. Paweł Błoński, 2. Filip Szewczuk, 3. Michał Wąsowski, 4. Wojciech Jóźwiak, 5. Aleksander Kur, 6. Jakub Bańkowski
100 m styl grzbietowy - chłopcy, rocznik 2005 i 2006
1. Patryk Błoński, 2. Maciej Nieczyporuk, 3. Kacper Wyszomierski, 4. Piotr Brzezik, 5. Maciej Boczkowski, 6. Mikołaj Maksymiak
100 m styl grzbietowy - chłopcy, rocznik 2004 i starsi
1. Radosław Doliński, 2. Karol Bolewski, 3. Jakub Kielak, 4. Bartosz Serewiś, 5. Łukasz Sadłowski, 6. Michał Karakula

(GRZEGORZ WYSZOMIERSKI)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone