Nieudany początek rundy wiosennej w wykonaniu Kosovii

22:14, 09.04.2018 | MG/FOT.TOBIASZ MRÓZ

Piłkarze z Kosowa Lackiego polegli w meczu na szczycie z Miedzanką Miedzna, grając całą drugą połowę w osłabieniu

Nie tak wyobrażali sobie inaugurację rundy wiosennej piłkarze Kosovii. Z całą pewnością duży wpływ na wysoką porażkę miała czerwona kartka, którą w 42 minucie otrzymał Łukasz Zalewski. Grająca całą drugą połowę w osłabieniu drużyna z Kosowa Lackiego nie była w stanie poważnie zagrozić bramce przyjezdnych. którzy mając przewagę poczynali sobie coraz śmielej. Worek z golami rozwiązał się w 61 minucie gry, kiedy to Miedzanka strzeliła pierwszą bramkę, dziesięć minut później drugą, a tuż przed końcem spotkania trzecią i najwyższa domowa porażka Kosovii stała się faktem, spychając ten zespół na 4 miejsce w ligowej tabeli. Następne, tym razem wyjazdowe spotkanie kosowianie rozegrają 15 kwietnia o godz.15.30 z Jutrzenką Cegłów.

Kosovia Kosów Lacki – Miedzanka Miedzna 0:3 (0:0)

Kosovia: Wyszomierski, Rozbicki (46’ Łagoda), Maksymiak, Wojtczuk, Jasiński, Żochowski (76’ Sidorzak), M. Zalewski, Laskowiecki (75’ Karędys), Ł. Zalewski, Saczuk (46’ Zębrowski), Borowy (65’ Okowańczuk)

Pozostałe wyniki 15 kolejki: LKS Ostrówek – Jutrzenka Cegłów 2:0, Grodzisk Krzymosze – Świt Barcząca 1:0, Tygrys Huta Mińska – Tęcza Stanisławów 1:0, Tęcza Korczew – Jastrząb Żeliszew 1:1, MKS Małkinia – Polonez Mordy 3:1, Błękitni Stoczek – Nojszewianka Dobre 5:2