Dwie bramki Łukasza Zalewskiego nie pomogły Kosovii w odniesieniu zwycięstwa

09:24, 07.05.2018 | MG/FOT.TOBIASZ MRÓZ

Do przerwy zawodnicy z Kosowa Lackiego prowadzili i mieli mecz pod kontrolą. Jednak nie udało się zainkasować trzech punktów.

Nie udało się kosowianom zdobyć 3 punktów, ale mecz mógł się podobać. Wynik spotkania otworzył już w 10 minucie Łukasz Zalewski. Ten sam zawodnik ponownie wpisał się na listę strzelców tuż przed przerwą, dając nam prowadzenie 2:1. Niestety, w drugiej odsłonie żeliszewianie doprowadzili do wyrównania i mecz zakończył się wynikiem 2:2, który z całą pewnością nie satysfakcjonuje żadnego z zespołów. Już 12 maja o godz.10.30  Kosovia zmierzy się na wyjeździe z Polonezem Mordy i liczymy, że przywiezie pełną zdobycz punktową.

Kosovia Kosów Lacki – Jastrząb Żeliszew  2:2 (2:1)

Bramki dla Kosovii: 10’, 44’ Ł. Zalewski

Kosovia: Wyszomierski, Żochowski (83’Sidorzak), Saczuk (46’Zębrowski), Okowańczuk, Maksymiak, Łagoda (83’Karędys), Laskowiecki (65’Wojtczuk), M. Zalewski, Ł. Zalewski, Burko,  Jasiński

Pozostałe wyniki 19 kolejki: LKS Ostrówek - Polonez Mordy 7:3, Grodzisk Krzymosze - Nojszewianka Dobre 0:0, Świt Barcząca – Miedzanka Miedzna 2:3,  Jutrzenka Cegłów - Stanisławów 2:1, Tęcza Korczew - MKS Małkinia 6:3