Pewna wygrana Kosovii i dwie bramki Witalija Burko

09:49, 14.05.2018 | MG/FOT.TOBIASZ MRÓZ

Podopieczni Tomasza Wojtczuka odnieśli planowe zwycięstwo i wciąż liczą się w walce o awans do ligi okręgowej

Mecz z Polonezem Mordy dobrze ułożył się dla kosowian, którzy już w 16 minucie za sprawą Witalija Burko strzelili bramkę. Kilkanaście minut później kapitalnym golem z rzutu wolnego popisał się Łukasz Zalewski i do przerwy prowadziliśmy 2:0. Wprawdzie na początku drugiej połowy Polonezowi udało się strzelić bramkę kontaktową, ale było to wszystko, na co było stać gospodarzy. Kosovia natomiast odpowiedziała jeszcze dwoma trafieniami, a skutecznymi strzelcami byli ponownie Burko i Konrad Zębrowski. Ostatecznie więc nasi piłkarze odnieśli w pełni zasłużone zwycięstwo 4:1 i wciąż są jednym z faworytów do awansu.  A już 20 maja o godz.16,  kosovianie rozegrają domowy mecz z zajmującą ostatnie miejsce w tabeli  Nojszewianką Dobre. Liczymy więc na kolejne trzy oczka.

Polonez Mordy - Kosovia Kosów Lacki  1:4 (0:2)

Bramki dla Kosovii: 16’,65’ Burko, 28’ Ł. Zalewski, 79’ Zębrowski

Kosovia: Wyszomierski, Sidorzak (77’Dawidowski), Saczuk (46’Zębrowski), Łagoda, Rozbicki,  Laskowiecki, Wojtczuk, M. Zalewski, Ł. Zalewski, Burko,  Jasiński

Pozostałe wyniki 20 kolejki: Błękitni Stoczek - Grodzisk Krzymosze 1:0, Nojszewianka Dobre - LKS Ostrówek 1:2,  Tęcza Stanisławów - Świt Barcząca 1:2, Miedzanka Miedzna - Tęcza Korczew 3:1, Jastrząb Żeliszew - Jutrzenka Cegłów 3:1, MKS Małkinia – Tygrys Huta Mińska 2:1

(MG/FOT.TOBIASZ MRÓZ)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)