Emocjonujące piłkarskie derby powiatu sokołowskiego w lidze okręgowej za nami

20:00, 14.05.2018 | MG/FOT.MKSPODLASIE.PL

W meczu dwóch drużyn z naszego regionu sokołowianie pewnie ograli Jabłoniankę i tracą 6 punktów do lidera

Drużyna Podlasia wciąż walczy o awans, pomimo walkowera, którym została ukarana decyzją siedleckiego OZPN za mecz z Victorią Kałuszyn (który wygrała 7:2), gdyż w naszym zespole zagrał nieuprawniony zawodnik. Pierwsza połowa spotkania była w miarę wyrównana, ale to sokołowianie konstruowali ciekawsze akcje. Po jednej z nich w 20 minucie na listę strzelców wpisał się Dawid Kobus i Podlasie prowadziło 1:0. Drugie 45 minut to już duża przewaga podopiecznych Rafała Marcyniuka, którzy mieli parę sytuacji bramkowych, ale dopiero w 72 minucie ta dominacja została potwierdzona bramką, a szczęśliwym strzelcem okazał się Marcin Siedlecki. Ostatecznie mecz zakończył się zasłużonym dwubramkowym zwycięstwem Podlasia, które wciąż liczą się w walce o awans. Już w najbliższy weekend czekają nas kolejne emocje z udziałem naszych drużyn. W sobotę, 19 maja o godz.17.30  zespół Jabłonianki podejmie Orła Unin, natomiast dzień później, w niedzielę o godz.16,  wyjazdowy mecz rozegrają sokołowianie, a ich rywalem będzie Płomień Dębe Wielkie.

Podlasie Sokołów Podlaski - Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:0 (1:0)

Bramki dla Podlasia: 20’ Kobus, 72’ Siedlecki

Podlasie: Kotowski, Sawicki (82’Adamczuk), Ł. Buczyński, Przybyszewski, Klimczuk (90’Chadaj), Horowicz, Kobus (88’M. Nowotniak)), Goś, Fabisiak, Siedlecki, P. Buczyński (78’Czorniej)

Jabłonianka: Graw, Cydejko (70’ Tymosiak), Ołtarzewski, Domagała (45’ Przesmycki), Michalczuk, D.Toczyski (45’ Gąsowski), Grądzki (80’Płachetko)), Zawadzki, Trochimiuk, Wasilewski (85’ Sękal), J. Toczyski

Pozostałe wyniki 24 kolejki:  Kolektyw Oleśnica – Orzeł Unin 0:6, Victoria Kałuszyn - Płomień Dębe Wielkie 2:1, Fenix Siennica - Czarni Węgrów 2:0, Watra Mrozy - Zryw Sobolew 3:3, Sęp Żelechów - Wektra Zbuczyn 1:2, Wilga Miastków Kościelny -  Hutnik Huta Czechy 3:6 , Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Tajfun Jartypory 7:0

(MG/FOT.MKSPODLASIE.PL)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)