Ostatni kwadrans meczu Błękitni - Kosovia zadecydował o wszystkim

06:36, 29.05.2018 | MG/FOT.TOBIASZ MRÓZ

Jeszcze do 77 minuty był remis, ale ostatnie minuty w wykonaniu kosowian były piorunujące

Mecz z jedną z najsłabszych drużyn siedleckiej A-klasy, był dla Kosovii spotkaniem, które należało bezwzględnie wygrać, by wciąż liczyć się w walce o awans. I cel ten nasz zespół osiągnął. Wprawdzie w 35 minucie to gospodarze pierwsi strzelili bramkę, ale już chwilę później po bramce grającego trenera Tomasza Wojtczuka był remis. Wynik ten utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie zawodnicy z Kosowa Lackiego bardzo długo nie mogli sforsować zasieków obronnych miejscowych, ale ostatni kwadrans meczu był niesamowity. Między 78 a 88 minutą kosowianie aż trzykrotnie umieścili piłkę w bramce Błękitnych i ostatecznie mecz zakończył się naszym zwycięstwem 4:1. Następne spotkanie Kosovia rozegra 3 czerwca o godz.16, a jej rywalem będzie MKS Małkinia. Liczymy na kolejne 3 oczka, które w kontekście walki o awans są niezbędne.

Błękitni Stoczek - Kosovia Kosów Lacki  1:4 (1:1)

Bramki dla Kosovii: 78’,82’ Ł. Zalewski, 35’ Wojtczuk, 88’ Okowańczuk

Kosovia: Pieńkowski, Sidorzak, Zochowski (85’Żochowski), Rozbicki, Laskowiecki, Maksymiak, M. Zalewski, Ł. Zalewski, Burko (61’Saczuk), Wojtczuk (75’Okowańczuk), Jasiński (90’Gołębiewski)

Pozostałe wyniki 22 kolejki: MKS Małkinia - LKS Ostrówek 2:2, Miedzanka Miedzna - Tygrys Huta Mińska 0:3, Jastrząb Żeliszew - Tęcza Stanisławów 2:1, Nojszewianka Dobre - Jutrzenka Cegłów 0:1, Polonez Mordy - Świt Barcząca 3:1, Tęcza Korczew - Grodzisk Krzymosze 3:1