Zamknij

Kto okazał się najlepszy w Grand Prix w Pływaniu?

15:32, 11.06.2018 | GRZEGORZ WYSZOMIERSKI
REKLAMA
Skomentuj

Prezentujemy klasyfikację końcową Grand Prix w Pływaniu w Sokołowie Podlaskim

Zawody Grand Prix w Pływaniu w Sokołowie Podlaskim to już tradycja. 16 lat temu KS Neptun w Sokołowie Podlaskim wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Sokołowie Podlaskim rozpoczęli wspólne działania dotyczące popularyzacji tej dyscypliny sportowej. W tegorocznej edycji brało udział prawie sto zawodniczek i zawodników. Dzieci i młodzież startowały w czterech kategoriach wiekowych (rocznik 2009 i młodsi - kategoria I; rocznik 2007 - 2008 kategoria II; rocznik 2005 - 2006 kategoria III i 2004 i starsi kategoria IV) z podziałem na dziewczęta i chłopcy i rywalizują na dystansach 25 m, 50 m oraz 100 m wszystkimi stylami pływackimi.. Za każdy start uczestnicy otrzymują punkty których suma decyduje o miejscu w końcowej klasyfikacji. 

Wyniki zawodów po czterech edycjach:
Kategoria I (obok nazwisk punkty)
Dziewczęta               
      
1. Nowotniak  Lilianna  64
2. Księżopolska Zosia 63     
3. Winderickx  Franciszka 56
4. Moczulska  Olga  52
5. Szczęśniak  Nadia 35
6. Sapieja  Maja 27           
 Chłopcy  
1. Gąszczak  Kacper 77
2. Tomczuk Krystian 49
3. Karpiński Maciej 37                                                
4. Ołtarzewski  Wiktor 36
Dominik Wojciech 36
5. Janista Aleksander 27
6. Kamiński Olaf 26      

Kategoria II
Dziewczęta 
1. Dziewulska  Marysia    77
2. Moczulska  Kaja 69
3. Połosa  Julia 55
4. Antoniak Aleksandra  45
5. Misiak Gabriela 38
6. Dmowska Emilia 31
Chłopcy 
1. Błoński Paweł 82
2. Wąsowski  Michał 71
3. Szewczuk  Filip 61
4. Ślepowroński Krzysztof 51
5. Nowak  Aleksander 39
6. Jóźwiak Wojciech 36

Kategoria III
Dziewczęta 
1. Kubuj Amelia  85
2. Krakowska Ola 64
3. Dacków Natalia 49
4. Bujalska Natalia 35
Krysiak Wiktoria 35
5. Czarnocka Zuzanna 28
6. Kowalska Ola 12
Chłopcy 
1. Błoński  Patryk  88
2. Wyszomierski Kacper 64
3. Brzezik  Piotr 50
4. Sadłowski Michał 46
5. Maksymiak  Mikołaj  44
6. Chadaj Mateusz 33

Kategoria IV
Dziewczęta 
1. Krasnodębska  Julia 75
2. Rytel  Elżbieta 72
3. Moczulska  Oliwia 66
4. Litewnicka  Gabriela  57
5. Pogorzelska Natalia 12
6. Sarnecka Aleksandra 6
Chłopcy 
1. Doliński  Radosław  86
2. Serewiś  Bartosz 64
3. Sadłowski  Łukasz 56
4. Bolewski  Karol  51
5. Karakula Michał 48
6. Kozioł Karol 31

(GRZEGORZ WYSZOMIERSKI)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone