Kolejna kanonada w wykonaniu Podlasia. Jabłonianie nie pojechali do Sobolewa

19:31, 18.06.2018 | MG/FOT.MKSPODLASIE.PL

Sokołowianie rozgromili na wyjeździe Tajfun, dzięki czemu wciąż mają szansę na zajęcie drugiego miejsca w lidze.

Zawodnicy z Sokołowa Podlaskiego znów urządzili sobie ostre strzelanie, chociaż do przerwy prowadzili skromnie 1:0, po kapitalnym uderzeniu z rzutu wolnego Przemka Głowacza. W drugiej połowie Podlasie całkowicie dominowało już na boisku, ale przez długi okres czasu nic nie chciało wpaść do jartyporskiej bramki. Ale w ostatnich 20 minutach nastąpił prawdziwy festiwal strzelecki naszych piłkarzy, którzy aż pięciokrotnie pokonali golkipera miejscowych i mecz zakończył się bardzo wysoką i pewną wygraną 6:0. Cieszy, ze nasza drużyna gra do końca i prezentuje tak znakomitą skuteczność. Mimo, ze awans wywalczył zespół Orła Unin, to ostatni mecz będzie tez bardzo ważny dla podopiecznych Rafała Marcyniuka. Zmierzymy się bowiem z obecnym wiceliderem, zespołem Hutnika Huta Czechy. Jeśli wygramy, zakończymy sezon na 2 miejscu w ligowej tabeli. Spotkanie odbędzie się 24 czerwca o godz.11.

Tajfun Jartypory - Podlasie Sokołów Podlaski  0:6 (0:1)

Bramki dla Podlasia: 24’,75’Głowacz, 73’Osial, 77’Siedlecki, 86’Fabisiak, 83’P.Buczyński

Podlasie: Antoszczuk, Przybyszewski (56’Piotrowski), Horowicz, Klimczuk (64’Osial), Ł. Buczyński, Goś, Kobus(73’Komycz), Fabisiak (89’Steć), Siedlecki, P. Buczyński, Głowacz (89’Adamczuk)

Zryw Sobolew - Jabłonianka Jabłonna Lacka  3:0 (walkower)

Piłkarze z Jabłonny Lackiej nie przyjechali na mecz ze Zrywem, stąd gospodarze otrzymali walkower. A w ostatniej kolejce 24 czerwca o godz.11,  Jabłonianie zagrają na własnym boisku z Wektrą Zbuczyn.

Pozostałe wyniki 29 kolejki: Wektra Zbuczyn - Orzeł Unin 0:4, Victoria Kałuszyn - Hutnik Huta Czechy 1:5, Wilga Miastków Kościelny - Fenix Siennica 0:0, Sęp Żelechów - Kolektyw Oleśnica 1:3,  Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Watra Mrozy 1:1, Płomień Dębe Wielkie - Czarni Węgrów  4:3