Kosowianie odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie

18:56, 05.09.2018 | MG/FOT.KOSOVIAKI.FUTBOLOWO.PL

Zespół Kosovii w trzeciej kolejce wreszcie się przełamał i zainkasował cenne trzy punkty

W roli gospodarza meczu wystąpiła drużyna Sępa, chociaż spotkanie rozegrane zostało na boisku w Kosowie Lackim. Wprawdzie to żelechowianie pierwsi strzelili bramkę, ale kilkanaście minut później do wyrównania doprowadził Grzegorz Jasiński i do przerwy mieliśmy remis 1:1. Druga odsłona przyniosła tylko jedną bramkę, a jej strzelcem został Łukasz Zalewski. Wynik 2:1 dla Kosovii utrzymał się do końca meczu, co oznaczało pierwsze zwycięstwo w sezonie po dwóch wcześniejszych remisach. A kolejnym rywalem naszej ekipy będzie zespół Poloneza Mordy. Spotkanie zaplanowano na 8 września o godz.13

Kosovia Kosów Lacki  - Sęp Żelechów 2:1 (1:1)

Bramki dla Kosovii: 27’Jasiński,65’ Ł.Zalewski

Kosovia: Wyszomierski, Łagoda, Maksymiak, Sidorzak, Jasiński, Żochowski (81’Bartczuk), Burko, M.Zalewski, Zieliński (46’Dawidowski), Borowy (60’Zębrowski), Ł.Zalewski

Pozostałe wyniki 3 kolejki: Wicher Sadowne - Grodzisk Krzymosze 3:0, Watra Mrozy - Tęcza Stanisławów 5:0, Tęcza Korczew - Jutrzenka Cegłów 2:0, Jastrząb Żeliszew - Polonez Mordy 5:3, LKS Ostrówek - MKS Małkinia 0:2,   Olimpia Latowicz – Błękitni Stoczek 5:1