Kosowianie zgarnęli kolejny komplet punktów

10:45, 09.10.2018 | MG/FOT.TOBIASZ MRÓZ

Nasi piłkarze planowo pokonali przyjezdnych, chociaż do przerwy kibice nie zobaczyli bramek

Spotkanie Kosovii z gośćmi z Cegłowa miało jednego faworyta. Gospodarze nie zawiedli, ale na pierwszą bramkę musieliśmy czekać do 64 minuty, kiedy to bramkarza przyjezdnych pokonał wreszcie Vitalii Burko, a tuz przed końcem meczu na 2:0 podwyższył Krzysiek Żochowski. Po tej wygranej Kosowianie wskoczyli na 5 miejsce w ligowej tabeli. A następny, wyjazdowy mecz podopieczni Tomasza Wojtczuka rozegrają w niedzielę 14 października o godz.15.30 z Wichrem Sadowne.

Kosovia Kosów Lacki  - Jutrzenka Cegłów 2:0 (0:0)

Bramki dla Kosovii: 64’Burko, 88’Żochowski

Kosovia: Wyszomierski, Zalewski, Wojtczuk (81’Bartczuk), Zębrowski, Jasiński, Laskowiecki, Żochowski, Zieliński (60’Dawidowski), Sidorzak, Łagoda, Burko

Pozostałe wyniki 8 kolejki: Grodzisk Krzymosze – MKS Małkinia 3:3, Tęcza Stanisławów – Polonez Mordy 1:1, Błękitni Stoczek – Jastrząb Żeliszew 1:3, Sęp Żelechów – LKS Ostrówek 1:4, Olimpia Latowicz – Tęcza Korczew 4;2, Watra Mrozy – Wicher Sadowne 3:0