Podlasie zdemolowało Victorię Kałuszyn. Strzeliło aż 11 bramek

08:41, 10.10.2018 | MG/FOT.MKSPODLASIE

Podlasie jest w tym sezonie nie do zatrzymania. Tym razem urządziło sobie prawdziwą piłkarską kanonadę

Kolejny mecz i kolejna bardzo wysoka wygrana sokołowskich piłkarzy. Najpierw w 19 minucie Marcin Siedlecki pokonał golkipera gospodarzy, a już parę minut później drugą bramkę strzelił Piotrek Osial i wydawało się, że kolejne gole dla nas są tylko kwestią czasu. Ale to miejscowi strzelili bramkę kontaktową i mogli nawet doprowadzić do remisu, na szczęście nie wykorzystali rzutu karnego. Co nie udało się gospodarzom udało się naszemu zespołowi, a konkretnie Hubertowi Fabisiakowi, który tuż przed przerwą trafił z „jedenastki” i do przerwy prowadziliśmy 3:1. Drugie 45 minut to festiwal bramkowy, gdyż kibice zobaczyli aż 9 bramek, a co najważniejsze, osiem z nich to trafienia podopiecznych Rafała Marcyniuka. Trzykrotnie na listę strzelców wpisał się Przemek Głowacz, kompletując między 49 a 79 minutą klasycznego hattricka, dwie kolejne bramki dorzucił Marcin Siedlecki, zaś po jednym golu strzelili ponownie z rzutu karnego Hubert Fabisiak, Łukasz Supleński i Piotrek Goś. Ostatecznie spotkanie skończyło się dwucyfrówką 11:2 i była to 10 kolejna wygrana drużyny Podlasia, która z kompletem punktów przewodzi ligowej stawce. A w następnej kolejce dojdzie do prawdziwego hitu, gdyż do Sokołowa Podlaskiego zawita wicelider, Hutnik Huta Czechy, który traci do nas tylko dwa punkty. Mecz odbędzie się o godz.15 w sobotę, 13 października.

Victoria Kałuszyn - Podlasie Sokołów Podlaski  2:11 (1:3)

Bramki dla Podlasia: 19’,65’,81’Siedlecki, 22’Osial, 45’(k),85’(k)Fabisiak, 49’(k),63’,79’Głowacz, 57’Supleński, 73’Goś

Podlasie:  Szymański, Ł.Buczyński, Komycz, Przybyszewski, Klimczuk (65’Domański), Kobus (46’Piotrowski), Supleński (78’Czorniej), Siedlecki, Fabisiak, Osial (56’Goś), Głowacz

Niesamowite zwroty akcji przeżyli kibice w Jabłonnie Lackiej w meczu Jabłonianki z Czarnymi Węgrów. Najpierw gospodarze za sprawą Sebastiana Gąsowskiego objęli prowadzenie, lecz parę minut później było już remis, który utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie na kwadrans przed końcem meczu goście wyszli na prowadzenie i kiedy wydawało się, że dowiozą zwycięstwo do końca, już w doliczonym czasie gry  z rzutu karnego drugą bramkę dla naszego zespołu zdobył Mateusz Zawadzki i mecz zakończył się polubownym wynikiem 2:2. Kolejne spotkanie Jabłonianie rozegrają w niedzielę 14 października w Skórcu z miejscowym Naprzodem. Mecz zaplanowano na godzinę 15.30

Jabłonianka Jabłonna Lacka – Czarni Węgrów 2:2 (1:1)

Bramki dla Jabłonianki: 11’Gąsowski, 90’Zawadzki (k)

Jabłonianka:  Wrzosek, Kosieradzki, J.Toczyski, Swinarski, Strzała, Przesmycki, Zawadzki, Cydejko, Nowotniak (65’Koc), Rozbicki, Gąsowski (46’Horowicz)

Pozostałe wyniki 10 kolejki: Hutnik Huta Czechy – Zryw Sobolew 3:2, Wektra Zbuczyn – Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0:4, Płomień Dębe Wielkie – Kolektyw Oleśnica 2:0, Tygrys Huta Mińska – Tajfun Jartypory 2:0, Miedzanka Miedzna – Wilga Miastków Kościelny 2:5, Fenix Siennica – Naprzód Skórzec 2:2