Kosovia zastopowana w drodze po piątą kolejną wygraną

18:57, 28.10.2018 | MG/FOT.TOBIASZ MRÓZ

Po ostatnich wygranych zespół z Kosowa Lackiego znalazł pogromcę, przegrywając z Tęczą Korczew  0:2

Spotkanie rozegrane w Mordach było dla gospodarzy okazją na przełamanie fatalnej passy  trzech kolejnych porażek, natomiast dla Kosowian szansą na przedłużenie, wliczając w to walkowera za ostatni mecz, serii czterech zwycięstw z rzędu. Niestety, już na początku meczu straciliśmy bramkę i to skromne prowadzenie miejscowi utrzymali do przerwy. W drugich 45 minutach, pomimo ambitnej gry, nie udało się doprowadzić do remisu, na domiar złego Paweł Wyszomierski po raz drugi musiał wyciągać piłkę z siatki i ostatecznie mecz zakończył się porażką naszej drużyny 0:2. Kolejne, tym razem domowe spotkanie podopieczni Tomasza Wojtczuka rozegrają w niedzielę, 4 listopada o godz.13, a ich przeciwnikiem będzie kolejna Tęcza, tym razem ze Stanisławowa.

Tęcza Korczew – Kosovia Kosów Lacki  2:0 (1:0)

Kosovia: Wyszomierski, Sidorzak (67’Zieliński), Zalewski (90’Badura), Laskowiecki, Jasiński, Wojtczuk, Żochowski (67’Dawidowski), Zębrowski, Okowańczuk, Burko, Maksymiak

Pozostałe wyniki 11 kolejki:  LKS Ostrówek – Wicher Sadowne 2:2, Jastrząb Żeliszew – Watra Mrozy 4:2, Polonez Mordy – Olimpia Latowicz 5:0, MKS Małkinia – Sęp Żelechów 4:0, Jutrzenka Cegłów – Błękitni Stoczek 4:0, Grodzisk Krzymosze – Tęcza Stanisławów 2:0