Kosovia powróciła na zwycięską ścieżkę

20:25, 04.11.2018 | MG/FOT.FACEBOOK.COM/KOSOVIA

Vitaliy Burko ustrzelił hattricka i poprowadził Kosowian do efektownej wygranej

Podopieczni Tomasza Wojtczuka już w 20 minucie po skutecznie egzekwowanym przez Vitalija Burko rzucie karnym objęli prowadzenie i taki wynik utrzymał się do przerwy. W drugiej odsłonie ten sam zawodnik najpierw podwyższył wynik, zaś parę minut przed końcem spotkania po raz trzeci pokonał bramkarza przyjezdnych, ponownie strzelając bramkę z „jedenastki”. Dzięki tej wygranej Kosowianie awansowali na 3 miejsce w ligowej tabeli i tracą osiem punktów do lidera. A już w najbliższą świąteczną niedzielę, 11 listopada o godz.13, nasi piłkarze zmierzą się na wyjeździe z drużyną LKS Ostrówek.

Kosovia Kosów Lacki  - Tęcza Stanisławów 3:0 (1:0)

Bramki dla Kosovii: 20’(k),58’,86’(k) Burko

Kosovia: Wyszomierski, Sidorzak (72’Dawidowski), Ł.Zalewski, Wojtczuk (85’Badura), M.Zalewski, Jasiński, Łagoda, Żochowski, Burko, Maksymiak, Zieliński (51’Zębrowski)

Pozostałe wyniki 12 kolejki: Błękitni Stoczek – Grodzisk Krzymosze 2:1, Sęp Żelechów – Jutrzenka Cegłów 0:1, Olimpia Latowicz – MKS Małkinia 3:2, Watra Mrozy – Polonez Mordy 2:3, Wicher Sadowne – Jastrząb  Żeliszew 1:1,  Tęcza Korczew – LKS Ostrówek 0:0