Zamknij

Jazz po raz kolejny królował w Sokołowie Podlaskim!

15:44, 06.11.2017 | INFO SOK/FOT. JANUSZ MAZUREK
REKLAMA
Skomentuj

Jesienna tradycja jazzowego koncertowania kontynuowana jest w naszym mieście od 39 lat. Sokołowskie Zaduszki Jazzowe, co roku przyciągają tłumy miłośników tego gatunku muzycznego, a bilety wyprzedawane są z dużym wyprzedzeniem.

Występujący na sokołowskiej scenie artyści, a w tym roku byli to: NSI oraz Janusz Szrom z Zespołem zadbali o nostalgiczny, zaduszkowy nastrój. Gwiazdą tegorocznej edycji była Anna Maria Jopek z Kwarterem. Artystka z charakterystyczną dla siebie lekkością i finezją oczarowała publiczność swoim magicznym głosem.
Cieszymy się, że wydarzenia kulturalne, które Sokołowski Ośrodek Kultury ma w swojej ofercie zyskują tak dużą aprobatę zarówno ze strony sokołowskiej publiczności jak i osób z miejscowości oddalonych setki kilometrów od naszego miasta. Wiemy, że w sobotnich, 39. Sokołowskich Zaduszkach Jazzowych uczestniczyli goście między innymi z Warszawy, Lublina, Londynu oraz Stanów Zjednoczonych!
Już dzisiaj serdecznie zapraszamy Państwa na kolejną, jubileuszową edycję Zaduszek, która odbędzie się już za niespełna… 12 miesięcy!

(INFO SOK/FOT. JANUSZ MAZUREK)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone