Zamknij

Uczniowie „Szarej” laureatami konkursu „Strażniczki Niepodległej”

10:00, 12.03.2018 | INFO/FOT. ZS NR 1
REKLAMA
Skomentuj

Uczniowie ZS Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim w lutym wzięli udział w konkursie historycznym organizowanym przez Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych UPH w Siedlcach i Studenckie Koło Naukowe Historyków im. Gen. Władysława Andersa oraz Niezależne Zrzeszenie Studentów UPH. 

Tytuł konkursu brzmiał: „Strażniczki Niepodległej. Rola kobiet w odzyskaniu i utrzymaniu suwerenności w XX wieku”. 7 marca miało miejsce ogłoszenie wyników. Komisja konkursowa w składzie: dr hab. Dariusz Magier, dr Rafał Roguski i lic. Damian Fiołek do puli finałowej zakwalifikowała 12 prac, wyłoniła laureatów, przyznała wyróżnienia i nagrody specjalne. 
Decyzją Komisji: II miejsce zajął Kamil Łowicki z klasy I A, zdobywając 26 punktów, opiekunem był Andrzej Brzezik. III miejsce zdobył Patryk Szóstak z klasy IV J zdobywając 25 punktów, opiekunem ucznia była Iwona Piętka.
Wśród wyróżnionych znaleźli się: Krystian Kulikowski z kl. III A i Krzysztof Kwiecień, z III H. Opiekunem obu uczniów była Iwona Piętka.

(INFO/FOT. ZS NR 1)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone