Zamknij

Złoty Mikrofon dla harcerzy z Jabłonny Lackiej

09:45, 04.06.2018 | INFO/FOT. 22. DH
REKLAMA
Skomentuj

22. Drużyna Harcerska „Pędziwiatry” z Jabłonny Lackiej wzięła udział w Festiwalu Kultury Harcerskiej – Festiwalu pieśni patriotycznej i harcerskiej „Dla Niepodległej” organizowanym  przez Hufiec ZHP Sokołów Podlaski im.Janusza Korczaka. 

Na zorganizowanej 29 maja imprezie drużyna odniosła bardzo duży sukces, po raz kolejny udowadniając, że tak zgrana i pełna radości, zaangażowania grupa młodych ludzi „może wszystko”. Jury przyznało bowiem harcerzom nie tylko I miejsce w festiwalu, ale także „Złoty Mikrofon” Festiwalu Kultury Harcerskiej. 
Poza tym występująca tego dnia w kategorii solistów dh.Gabriela Woźniak z 22DH także urzekła festiwalowe jury swoi anielskim, pełnym wdzięku głosem i zajęła zasłużone I miejsce. 
Podczas festiwalu harcerze zaśpiewali piosenki z przedstawienia „Wojna śmierci w oczy”, które wspólnie z kołem teatralnym Abstrakcja będą wystawiać w jabłońskiej szkole już 8 czerwca o godzinie 18.00. Harcerzy do festiwalu przygotowały: pani Agnieszka Deniziak i drużynowa phm. Anna Kożuchowska-Kurylak.

(INFO/FOT. 22. DH)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone