Zamknij

W I LO pożegnali abiturientów. Od czwartku ruszają matury…

11:32, 03.05.2017 | INFO: I LO/FOT. WALENTY WALENCIEJ
REKLAMA
Skomentuj

Uroczystość odbyła się 28 kwietnia. Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim, Teresa Oliwińska wyróżniła wielu młodych ludzi za sukcesy i szczególne zaangażowanie w życie I Liceum. Nagrodę Primus Optimorum odebrała Paulina Flór.

Społeczność szkoły gościła zaangażowaną w życie szkoły Joannę Urbankowską - kierownika Wydziału Oświaty i Zdrowia w Starostwie Powiatowym, dyrektora Sokołowskiego Ośrodka Kultury Marcina Celińskiego, który przyjmował obecnych abiturientów do klasy pierwszej, wspomagał ich w wielu przedsięwzięciach, a także rodziców - wspaniałych we wszystkich aspektach działań na rzecz uczniów, całej szkoły jako środowiska. Honorowe miejsce i zasłużone gratulacje odebrali wyjątkowi wychowawcy klas trzecich: wicedyrektor Szkoły Monika Pasik, Jarosław Krakowski, Monika Ługowska, Mariola Dubowska, Dorota Bartnik, Katarzyna Skibniewska. 

Wręczone zostały świadectwa z wyróżnieniem, a przede wszystkim nagroda szczególna - Primus Optimorum. Nagroda przyznawana jest w I Liceum po raz trzeci. Dzięki wsparciu Rady Rodziców ma także formę finansową. Ten szczególny tytuł przyznano Paulinie Flór z klasy medycznej. Gratulujemy Rodzicom Pauliny Flór oraz jej samej. Z satysfakcją wręczono także uczniom liczne nagrody za naukę, za zdobywanie laurów w olimpiadach, konkursach przedmiotowych, sukcesy i pracę w grupach artystycznych, społecznych, sportowych. Odbyła się również uroczystość przekazania sztandaru I Liceum uczniom klas drugich. 

Składamy gratulacje wszystkim uczennicom, uczniom za wytrwałość, energię, wszelkie dobro współpracy, szczególnie to, którego efekty pozostają jako historia, tradycja szkoły. Uczniowie klas pierwszych i drugich towarzyszyli starszym kolegom poprzez śpiew i muzykę, życzenia Samorządu Uczniowskiego.
Wszystkim abiturientom oraz ich Rodzicom życzymy doskonałych wyników na maturze oraz satysfakcji w przedsięwzięciach już pozaszkolnych. 

 

(INFO: I LO/FOT. WALENTY WALENCIEJ)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone | 2018