Zamknij

Zespół „Sokołowianie” znów na kolędniczej trasie…

23:49, 10.01.2018 | INFO/FOT. SOK
REKLAMA
Skomentuj

Okres świąteczny jest zawsze bardzo aktywnym czasem dla Zespołu Pieśni i Tańca „Sokołowianie”. W tym roku nie było inaczej. Jeszcze przed świętami rozpoczęła się aktywna trasa koncertowa Zespołu. 

W sobotę, 6 stycznia mieszkańcy Sokołowa Podlaskiego mieli okazję do wspólnego kolędowania podczas Orszaku Trzech Króli, a już następnego dnia Zespół Reprezentacyjny Miasta Sokołów Podlaski udał się na dwa koncerty do Korytnicy i Stoczka Węgrowskiego. „Sokołowianie” wybrali się tam na zaproszenie Stowarzyszenia Edukacyjnego Ziemi Węgrowskiej we współpracy z Wicemarszałek Senatu Marią Koc. 
Podczas występów Zespół wykonał najpiękniejsze pieśni i pastorałki polskie. W niedzielne przedpołudnie koncertowali tancerze z grupy reprezentacyjnej II oraz grupy rodziców w składzie:
Lidka i Ania Suchożebrskie, Zosia i Staś Sawiccy, Ola Kowalska, Antek Karakula, Ewelina Skóra, Julek Olszewski, Paweł Pawelec, Michał Raciborski, Natalia Przewoźnik i Natalia Kosieradzka. Za przygotowanie wokalu odpowiedzialna była pani Magdalena Dąbek. Zespołowi jak zawsze towarzyszyła Kapela w składzie: skrzypce – Magdalena Dąbek, skrzypce - Aldek Iwańczuk, bębenek -Jan Rosochacki, kontrabas - Darek Zawadzki, akordeon – kierownik kapeli, Kazimierz Soszka, oraz kierownik artystyczny – Iwona Kopiwoda.
Każda okazja do koncertowania jest dla Zespołu ogromną frajdą i wyróżnieniem, dlatego również tym razem jest bardzo wdzięczny za zaproszenie i możliwość wspólnego kolędowania. 

 

(INFO/FOT. SOK)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone | 2018