Zamknij

niedziela, 31.12, godz. 20.00

Kino Sokół w SOK

Bilety: 60 i 90 zł

Po rocznej przerwie SOK zaprasza na Sylwestrowy Maraton Filmowy w Kinie "Sokół". W tę wyjątkową, sylwestrową noc specjalnie dla kinomaniaków przygotowano trzy komedie. Na widzów czekają filmy pt."Wszyscy moi mężczyźni", "Bękarty" oraz "I tak cię kocham" (przedpremierowo!). 
Tradycyjnie nie zabraknie konkursów z nagrodami, przekąsek oraz  lampki szampana. 
W przedsprzedaży, która trwa do 28 grudnia bilety są w cenie 60 zł, w kolejnych dniach - 90 zł.  
-
WSZYSCY MOI MĘŻCZYŹNI
Po rozstaniu z mężem, Alice (Witherspoon) wraz z córkami opuszcza Nowy Jork. W Los Angeles wraca do rodzinnego domu, znajduje pracę oraz szkołę dla dzieci. I tylko sprawy sercowe odkłada gdzieś na bok. Wszystko zmienia się, gdy w dniu urodzin poznaje trzech uroczych facetów, którzy – podobnie jako ona – przybyli do LA w pogoni za marzeniami. Cała trójka pozostaje bez dachu nad głową i Alice, wbrew rozsądkowi, pozwala im zamieszkać u siebie. Tak rozpoczyna się pasmo damsko-męskich komplikacji, które z czasem przekształcają się w coś o wiele więcej. To jednak nie koniec wrażeń. Prawdziwe emocje zaczną się, gdy do drzwi Alice zapuka jej dawny mąż… Czy dla miłości warto rozpoczynać wszystko od nowa?
komedia romantyczna, USA, 1 godz 37 min, od lat 15
-
BĘKARTY
Historia dwóch braci (Ed Helms, Owen Wilson) wychowanych przez ekscentryczną matkę (Glenn Close) w przeświadczeniu, że ich ojciec zmarł, kiedy byli dziećmi. Gdy dowiadują się, że to kłamstwo, wyruszają na poszukiwanie ojca, przy okazji dowiadując się o matce więcej, niż kiedykolwiek chcieli wiedzieć.
komedia, USA, 1 godz 53 min, od lat 15
-
I TAK CIĘ KOCHAM
"I tak cię kocham" to oparta na faktach historia związku urodzonego w Pakistanie komika i aktora komediowego Kumaila Nanjiani oraz Amerykanki Emily Gordon. Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia, mimo dzielących oboje różnic kulturowych. Przekroczenia granic strzec będą zdeterminowani rodzice ukochanej, na drodze szczęściu staną również oczekiwania rodziny Kumaila. A to dopiero początek wyzwań, jakim zakochani będą musieli stawić czoła.
komedia romantyczna, USA, 1 godz 59 min, od lat 15

 

© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone