Zamknij
REKLAMA

Zaczęło się od pękniętej rury, skończyło interwencją pogotowia

22:43, 01.05.2017 | INFO/FOT. SAMOCHODY RATOWNICZE NA FB
REKLAMA
Skomentuj

Strażacy wzywani są do różnego rodzaju interwencji i muszą sobie radzić w rozmaitych sytuacjach. Przykładem może być akcja w Bujałach Mikoszach.

30 kwietnia kilka minut po godz.19.30 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Sokołowie Podlaskim otrzymało zgłoszenie dotyczące zalanego domku letniskowego w miejscowości Bujały Mikosze w gminie Jabłonna Lacka.
Na miejsce zdarzenia dyspozytor skierował zastęp z OSP KSRG Jabłonna Lacka. Po dojechaniu na miejsce akcji treść zgłoszenia została potwierdzona. W jednym z pomieszczeń budynku (kuchni) pękła rura doprowadzająca wodę. Właściciel miał problem z zakręceniem zaworu głównego, gdyż nie posiadał odpowiednio przystosowanego do tego klucza.
Do zadań strażaków należało zabezpieczenie miejsca zdarzenia, odcięcie dopływu wody do budynku, wypompowywanie wody z piwnicy znajdującej się pod kuchnią oraz podanie tlenu kobiecie w ciąży, która na skutek stresu poczuła się słabo. Na miejsce akcji postanowiono wezwać zespół ratownictwa medycznego. Pogotowie Ratunkowego zajęło się kobietą, która została odwieziona do szpitala w Sokołowie Podlaskim. Akcja strażaków trwała ok. 1,5 godziny.

(INFO/FOT. SAMOCHODY RATOWNICZE NA FB)
REKLAMA

Komentarze (2)

"?""?"

0 0

Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Sokołowie Podlaskim - a co to za stanowisko, jakiego komendanta, oczyszczalni ścieków, ciepłowni czy szaletów miejskich?? 19:46, 02.05.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Nie wiesz cielaczku?Nie wiesz cielaczku?

0 0

Kolejny raz nie rozumiesz biedaku. 00:16, 03.05.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone | 2018