Zamknij
REKLAMA

Pijany staranował iveco. Będzie go to słono kosztować…

12:02, 21.07.2017 | ST. SIERŻ. DOMINIKA ROZBICKA
REKLAMA
Skomentuj

Sterdyńscy policjanci uniemożliwi dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy opla, który brał udział w kolizji drogowej na trasie Gródek - Jabłonna Lacka.  Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 48-latek ma ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W dodatku nie posiadał uprawnień. 

We wtorek 18 lipca około godziny 22:30 policjanci z Posterunku Policji w Sterdyni udali się na kolizję drogową do której doszło na trasie Gródek- Jabłona Lacka. Na miejscu mundurowi ustalili wstępnie, że kierujący iveco 28- letni mężczyzna jadąc w kierunku miejscowości Jabłonna Lacka zderzył się z 48-letnim kierowcą opla jadącym z przeciwnego kierunku. 
W trakcie trwających czynności okazało się, że 48-latek jest kompletnie pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto po sprawdzeniu w systemach policyjnych okazało się, że  nie posiada uprawnień do kierowania. Mężczyzna usłyszy zarzuty. Grozi mu wysoka kara grzywny, kara ograniczenia wolności, a nawet do 2 lat więzienia.
Pamiętajmy, że nietrzeźwi kierujący to śmiertelne zagrożenie na drogach! Apelujemy o zdecydowaną reakcję gdy widzimy, że za kierownicę wsiada osoba nietrzeźwa i poinformowanie o zdarzeniu policji.

(ST. SIERŻ. DOMINIKA ROZBICKA)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone