Zamknij
REKLAMA

Na śliskiej jezdni nie opanowała auta i dachowała w rowie

12:44, 02.01.2018 | ST. SIERŻ. DOMINIKA ROZBICKA
REKLAMA
Skomentuj

We wtorek, 2 stycznia, około godziny 8 rano na trasie Jabłonna Lacka - Dzierzby doszło do kolizji drogowej z udziałem mitsubishi.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca mitsubishi na prostym odcinku drogi nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. Wpadła w poślizg, zjechała do rowu i dachowała. Kobieta nie odniosła poważnych obrażeń, była trzeźwa. Została ukarana przez policjantów mandatem karnym.

(ST. SIERŻ. DOMINIKA ROZBICKA)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (2)

SzlagunioSzlagunio

9 4

Nie dość, że sobie zrobiła "bubu", to jeszcze "sztrafa". Może od razu głowę na pieniek? Wujowe jest to państewko. Niech je szlag trafi. 20:38, 02.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

samochud zecz nabytasamochud zecz nabyta

5 0

i diabetykówi się nie udało a wy tak potraficie odwarzna długo zyla będzie na tak dziurawe drodze życie ocalić to nie takie proste 14:15, 03.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone