Zamknij
REKLAMA

Młody kierowca złamał przepisy, 4 osoby w szpitalu

22:10, 03.05.2018 | ST. SIERŻ. DOMINIKA ROZBICKA
REKLAMA
Skomentuj

W środę, 2 maja, około godziny 18.45 doszło do zderzenia aut w Sterdyni, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 63 z drogą w kierunku miejscowości Lebiedzie. 

Ze wstępnych ustaleń policjantów 19-letni kierujący hyundaiem podczas wyjeżdżania z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu drogą krajową od strony Sokołowa Podlaskiego 61-letniemu kierowcy dacii. 
W wyniku zdarzenia drogowego uczestnicy zdarzenia drogowego wraz z pasażerami zostali przetransportowani do szpitali w Siedlcach, Ostrowi Mazowieckiej i w Sokołowie Podlaskim. Kierujący byli trzeźwi. Policja wyjaśnia szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. 

(ST. SIERŻ. DOMINIKA ROZBICKA)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone