Zamknij
REKLAMA

Mieszkańcy gminy Sterdyń zawsze mogą liczyć na wasze wsparcie

07:40, 18.05.2017 | OPR. BG, INFO/FOT. UG STERDYŃ
REKLAMA
Skomentuj

Te słowa padły z ust wójt Sterdyni Grażyny Sikorskiej podczas Gminnych Obchodów Dnia Strażaka. 

W uroczystościach zorganizowanych 7 maja w Sterdyni uczestniczyli strażacy z terenu gminy, samorządowcy oraz mieszkańcy. Rozpoczęła je msza św. odprawiona w intencji strażaków, w kościele parafialnym w Sterdyni.
Następnie poczty sztandarowe i strażacy przemaszerowali przy dźwiękach strażackiej orkiestry dętej pod figurkę św. Floriana, gdzie delegacja strażaków złożyła kwiaty.
Prezes Zarządu Gminnego ZOSP i zarazem wójt gminy Grażyna Sikorska  podziękowała wszystkim strażakom za ich trud i bezinteresowną chęć niesienia pomocy potrzebującym. Podkreśliła, że że mieszkańcy gminy Sterdyń zawsze mogą liczyć na wsparcie z ich strony.
Podczas uroczystości wręczono odznaczenia: Srebrny Medal „Za Zasługi dla Pożarnictwa”, otrzymali druh Kazimierz Krawczyński i druh Zenon Nowak z jednostki OSP w Sterdyni.
Medale wręczyli prezes Zarządu Gminnego ZOSP Grażyna Sikorska i Komendant Gminny OSP Andrzej Pogorzelski. Oprawę muzyczną podczas uroczystości uświetniała strażacka orkiestra dęta działająca przy OSP w Sterdyni.

 

(OPR. BG, INFO/FOT. UG STERDYŃ)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone | 2018