REKLAMA

Czworo uczniów „Szarej” dostanie stypendium zawodowe

11:50, 09.11.2017 | INFO/GRAFIKA ZS NR 1
REKLAMA
Skomentuj

Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1, kształcących się w zawodzie technik logistyk, w zostało beneficjentami projektu „Mazowsze - stypendia dla uczniów szkół zawodowych”. 

Uczniowie znaleźli się w gronie 480 uczniów z całego Mazowsza, którzy to stypendium otrzymali. Celem stypendium jest umożliwienie rozwoju zawodowego uczniów szkół prowadzących kształcenie zawodowe z obszaru województwa mazowieckiego. Wsparcie finansowe przeznaczone jest dla uczniów uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych.
Warunkiem uzyskania stypendium było m.in.: średnia ocen z 3 dowolnie wybranych przedmiotów zawodowych na poziomie nie niższym niż 5,00; średnia ocen ze wszystkich przedmiotów na poziomie nie niższym niż 4,00. Dodatkowym atutem było uzyskanie tytułu laureata lub finalisty olimpiad i turniejów z zakresu kierunku rozwoju zawodowego ucznia w roku szkolnym 2016/2017.
Beneficjenci wraz z opiekunami merytorycznymi (nauczycielami) opracowali Indywidualny Plan Rozwoju Zawodowego Ucznia. Efektem realizacji tego planu jest ponadprogramowe zgłębianie wiedzy i rozwijanie umiejętności z zakresu kierunku rozwoju zawodowego ucznia (logistyki, transportu, magazynowania i spedycji), wykorzystanie jej w konkursach i olimpiadach zawodowych oraz przygotowanie i zaprezentowanie prezentacji multimedialnej i folderu na temat kierunku kształcenia i rozwoju zawodowego stypendystów.
Nauczyciele przedmiotów zawodowych logistycznych: Agnieszka Makowiecka, Izabela Malinowska, Joanna Podgórska, Marta Stelmach.

(INFO/GRAFIKA ZS NR 1)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone | 2017