REKLAMA

REKLAMA
00:00, 03.10.2017
Każdy posiadacz samochodu doskonale wie jakie duże spustoszenie w jego kieszeni może wywołać nieprzemyślany wybór wariantu polisy ubezpieczenia komunikacyjnego. Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej OC, którego obowiązek wykupienia wprost nakładają przepisy obowiązującego prawa oraz dobrowolne ubezpieczenie Autocasco AC to inwestycja, która szczególnie w przypadku nowych modeli aut może sięgać nawet kilku tysięcy złotych. Dlatego przed podpisaniem umowy z wybranym towarzystwem ubezpieczeniowym warto wcześniej dokładnie przeanalizować oferty aktualnego rynku ubezpieczeń komunikacyjnych, by dokonać przemyślanego i trafnego pod względem konkurencyjności wyboru wariantu polisy.
00:00, 02.10.2017
Powoli nadchodzi zima, a wraz z nią ferie. Mimo globalnego ocieplenia, są wciąż miejsca, gdzie można beztrosko oddawać się białemu szaleństwu! A może nie lubisz stoków ani gór i najlepiej czujesz się w ciepłych łapciach przy herbacie w domu lub ze znajomymi w kawiarni? Poniżej postaramy się przedstawić kilka propozycji na zimowy urlop – zarówno dla miłośników nart i snowboardów, jak i fanów zimy w mieście.
14:09, 28.09.2017
Jeżeli masz pracownię krawiecką, to nie musisz inwestować w manekina. To najprostsze rozwiązanie. Manekin nie jest żadnym niezbędnikiem dla krawcowej. Jednak pełni funkcję dekoracyjną w każdej pracowni. Nadaje jej bardzo dużo charakteru i świadczy o naszym profesjonalizmie. W wyobraźni ludzi najczęściej nadal pojawia się wizja krawcowej, która poprawia ubrania na manekinie ze szpilkami w zębach. Manekiny są po prostu symbolem szycia, tak jak pobrudzone smarem ręce u mechanika. Manekin zwiększa nasz status na rynku krawieckim. Przecież jeżeli już zainwestowaliśmy w manekina, to musimy doskonale szyć.
00:00, 18.09.2017
Dekoracje okienne nadają wnętrzom charakter, a jednocześnie chronią przed ostrymi promieniami słonecznymi i ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz. Jednym z najgorętszych trendów wciąż pozostają zasłony rzymskie. Są za razem funkcjonalne i dekoracyjne, dzięki czemu dają możliwości w wystroju wnętrza w każdym stylu.
11:48, 06.09.2017
Nauka trwa półtora roku i kończy się wydaniem zaświadczenia o ukończeniu kursu. Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele.
1
11:34, 06.09.2017
W ofercie są Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych oraz Niepubliczna Szkoła Policealna ACZE, kształcąca na kierunkach: technik bezpieczeństw i higieny pracy, technik administracji i technik informatyk.
00:00, 29.08.2017
W ostatnich latach w ofertach operatorów komórkowych pojawiły się propozycje dla par. Czy warto po nie sięgnąć? Ile można zaoszczędzić? Sprawdzamy, co przygotowali operatorzy.
00:00, 28.08.2017
Ponad 1,5 mln Polaków korzysta z oferty firm pozabankowych – tak wynika z danych BIK. Szybkie chwilówki stanowią korzystną alternatywę dla standardowych kredytów – warunek jest tylko jeden: pożyczki trzeba zaciągać rozsądnie. Czyli jak?
2
11:25, 27.07.2017
To propozycja dla osób, które ukończyły 25. rok życia i mają maksymalnie średnie wykształcenie. Kurs organizuje Akademia Kultury Informacyjnej.
09:33, 07.03.2017
Co zrobić by wykorzystać stres efektywnie. W jaki sposób stres pomaga? Zapraszamy na szkolenie, które pomoże Ci poradzić sobie w trudnych sytuacjach.
REKLAMA
1
00:02, 01.03.2017
Wszyscy czwartoklasiści uczęszczający do szkół podstawowych w Sokołowie Podlaskim wyposażeni zostaną w kamizelki odblaskowe. O zwiększenie bezpieczeństwa i widoczności naszych dzieci na drodze zadba Media Expert. To efekt realizacji strategii społecznej odpowiedzialności biznesu, którą popularna w naszym mieście sieć z elektroniką realizuje już lat od kilku lat.
REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone | 2017