Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
08:29, 24.09.2018
W tramwaju i w autobusie. W sklepie, banku, aptece i przychodni. Czekając na przystanku, stojąc w korkach, robiąc zakupy. W pracy i w domu. Zajmując się banalnymi lub poważnymi sprawami. Wtedy, gdy masz wolny czas i wtedy, gdy Twój grafik pęka w szwach. Bez względu na miejsce, czas i okoliczności – wymarzona oferta pracy może pojawić się na Twoim telefonie. Dowiedz się, jakie korzyści niesie aplikacja do szukania pracy Pracuj.pl.
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
14:29, 05.09.2018
Już od dawnych czasów kierownice pozostały jednym z najważniejszych i podstawowych elementów wszystkich pojazdów. Rzeczą, którą musimy docenić, to fakt, że okrągłe koło kierownicy na desce rozdzielczej kierowcy nigdy nie jest prawdziwym układem kierowniczym. W układzie kierowniczym jest dużo więcej rzeczy, których ludzie powinny się nauczyć. Pokrycie kierownicy skórą nie wystarcza, aby zagwarantować jej dobrą wydajność. Pod kierownicą znajduje się przełącznik kolumny kierowniczej, który zapewnia prawidłowe manewrowanie pojazdem.
14:51, 17.08.2018
W czwartek 23 sierpnia salon optyczny Okularium zaprasza wszystkich mieszkańców Sokołowa Podlaskiego i okolic do skorzystania z bezpłatnego przesiewowego badania wzroku. Badania będą się odbywać w dużym czerwonym namiocie na parkingu przy ul. Wolności 29. W godz. 10-15 będziecie mogli sprawdzić w nim swój wzrok i otrzymać fachową poradę w zakresie profilaktyki wad wzroku oraz dostępnych sposobów ich korekcji.
5
00:00, 07.08.2018
Jak wypoczywać na słonecznym tarasie? Jak korzystać ze słońca? W jaki sposób relaksować się na tarasie? Zdradzamy, co ma wpływ na wygodę tarasu.
14:03, 06.08.2018
We wtorek (22.05) toruński sąd wydał wyroki w stosunku do 63 mężczyzn zatrzymanych po meczu piłki nożnej. Sąd zdecydował m.in. o zakazach wstępu na imprezy masowe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz mecze piłki nożnej rozgrywane przez kadrę narodową lub polski klub sportowy poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na 2 lata.
12:21, 03.08.2018
Propozycje smartfonów wiodących na rynku marek są coraz nowocześniejsze. Jesteśmy zaskakiwaniu innowacyjnymi rozwiązaniami, o których jeszcze kilka lat temu nawet nam się nie śniło. Za każdym nowym urządzeniem stoi coraz to wyższa cena, którą przyjdzie nam zapłacić jeśli chcemy stać się jego dumnym posiadaczem.
14:06, 20.07.2018
Zegarek to najważniejszy dodatek dla eleganckiego dżentelmena. Warto wybrać odpowiedni, a wtedy nasza stylizacja wiele zyska. Jednak wielu mężczyzn ma problem z wyborem właściwego zegarka. Nie każdy wie, do czego powinno się dopasować. Wielu kupuje po prostu jeden zegarek i zakłada go do każdej stylizacji. Niestety rzadko się zdarza, że jeden model będzie pasować do każdej okazji. Jak więc dobrać właściwy zegarek do stroju?
18:24, 03.07.2018
Zapraszamy na bezpłatne spotkanie w ramach Google Internetowe Rewolucje w Siedlcach, w trakcie którego dowiecie się, jak usprawnić funkcjonowanie firmy w internecie
REKLAMA
1
11:07, 29.06.2018
Lato w pełni, co oznacza, że coraz więcej osób zaczyna planować swój urlop. Polacy znacznie chętniej niż jeszcze dekadę temu wybierają się zagranicę. Nadal jednak to cena odgrywa najważniejsze znaczenie, dlatego decydują się przede wszystkim na takie kierunki jak: Bułgaria, Chorwacja czy Turcja. Często zapominamy, że w kraju także możemy znaleźć słoneczne wybrzeża i piaszczyste plaże, a co najważniejsze - w dużo niższej cenie. Wystarczy wybrać się nad polskie morze!
12:10, 28.06.2018
W salonie fryzjerskim klient powinien czuć się komfortowo, a zarazem mieć możliwość ciągłego podpatrywania wirtuozerii fryzjera, bądź stylisty. Bardzo ważne jest więc właściwe wyposażenie tego pomieszczenia, w tym w konsole fryzjerskie. Konsole to jeden z podstawowych elementów wystroju wnętrza, który powinien sprawdzić się zarówno pod względem praktycznym, jak i estetycznym.
13:50, 22.06.2018
Społeczeństwo już od dawna ma dosyć nadmiaru przedmiotów, które zalegają zarówno w domach, w piwnicach, jak i w garażach. Ludzie są zmęczeni swoim stanem posiadania i nieustannie zastanawiają się, co zrobić ze starymi książkami, w jaki sposób pozbyć się zbędnych przedmiotów i jak posprzątać raz, a porządnie. Na szczęście w dzisiejszych czasach świadomość społeczeństwa wciąż rośnie, dzięki czemu ludzie coraz chętniej sięgają po sprawdzone sposoby na skuteczne porządki. Nie czekaj i poznaj je już dziś.
10:17, 19.06.2018
To obecnie ósme wydanie ankiety organizowanej dzięki Ferratum Group pośród swoich klientów o nazwie Wakacyjny Barometr Ferratum. W badaniu, organizowanym co pół roku, udział wzięło aż 22 tysiące gospodarstw domowych. Celem ankiety było zbadanie m.in. jakie plany mają respondenci na lato, który model robienia zakupów wybiorą: online czy sztampowy oraz w którym kraju spędzą większą część wakacji.
21:13, 04.06.2018
Taśmy antypoślizgowe minimalizują ryzyko poślizgnięcia się na śliskich powierzchniach, m.in. na schodach, w ośrodkach zdrowia i halach przemysłowych oraz na pływalni. Można je stosować taśmy na różnych powierzchniach: na betonie, kamieniu i marmurze, a także na drewnie, metalu czy powierzchniach ceramicznych.
REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone