Zamknij

Wiesz, jak zamówić taniego kuriera?

20:57, 18.03.2018 | INF
Skomentuj

Czy wiesz, że możesz zamówić i opłacić przesyłkę kurierską bezpośrednio ze swojego domu? Wszystkie przesyłki – zarówno paczki krajowe, jak i przesyłki zagraniczne – możesz zamawiać z własnego domu lub z biura. Pewnie zastanawiasz się, ile kosztuje zamawianie kuriera online? Otóż mniej niż mogłoby się wydawać. Wszystkie formalności załatwisz przez internet, a dodatkowo oszczędzisz pieniądze. To niezwykle wygodne rozwiązanie, a paczkę nadasz wtedy, kiedy znajdziesz czas.

Załóżmy, że chcesz wysłać paczkę przez kuriera Pocztex Poczta Polska i dodatkowo maksymalnie na niej zaoszczędzić. Czy jest skuteczny i szybki sposób? Oczywiście, że jest.
W takim przypadku wystarczy założyć konto w serwisie https://furgonetka.pl/ i już masz możliwość zamawiania kuriera online i w bardzo korzystnej cenie. Zrobisz to niezwykle szybko.
Na początku należy się zalogować w serwisie i wybrać przycisk „Dodaj przesyłkę”.
Następnie uzupełnić dane nadawcy i odbiorcy oraz szczegóły związane z paczką.
Później wybrać firmę przewozową i opcję przesyłki oraz potwierdzić klikając „Zapisz do wysłania”.
Kolejny krok to zaznaczenie tych przesyłek, które chcesz w danym momencie wysłać i kliknięcie „Zapłać i zamów”.
Nasz system automatycznie pobierze środki na realizację zamówienia z Twojego konta prepaid. Jeśli środki będą niewystarczające, zostaniesz przekierowany do DotPay, czyli systemu szybkich płatności online, który pozwoli Ci bezpiecznie opłacić zamówienie. Na koniec wyświetli się strona potwierdzająca złożenie zamówienia.
Jeśli wybierasz kuriera Pocztex, to przesyłkę możesz nadać w najbliższym (lub wybranym) urzędzie pocztowym. Po prostu zawozisz przesyłkę na pocztę i przekazujesz ją pracownikowi urzędu pocztowego. Nie musisz czekać w kolejce, żeby zapłacić za wysłanie paczki czy szukać drobnych.

(INF)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone