Zamknij

Jak zaoszczędzić na zaproszeniach ślubnych i kiedy je wysłać?

23:14, 26.03.2018 | INF
Skomentuj

Świat etykiety papierowej i zaproszeń jest ogromny i różnorodny, tradycje i trendy na pewno się zmieniają, ale są też pewne żelazne zasady, jeśli chodzi o zaproszenia ślubne – z którymi powinna się zapoznać każda para narzeczonych przed ich wyborem. Poniżej znajdziesz wskazówki, które pomogą ci przejść przez ten proces, a których raczej nie znajdziesz w innych poradnikach.

Kiedy najlepiej wysłać zaproszenia ślubne?
Pod względem technicznym zaproszenia powinny zostać wysłane na 6-8 tygodni przed ślubem. W dzisiejszych zabieganych czasach 10 tygodni stało się normą. Jednak data ponad tą, jest zwykle za wcześnie i może się to negatywnie odbić na organizację wydarzenia. Większość ludzi, którzy dostają zaproszenia na ślub tych kilka miesięcy za wcześnie umieszcza odpowiedź na nie zwykle na liście „zrobię później”. Ma to wszystko znaczenie, jeśli obowiązkiem Twoich gości jest organizacja podróży i zakwaterowanie w hotelu, dlatego staraj się wysłać zaproszenia w odpowiednim momencie.

Projekt zaproszeń - myśl z wyprzedzeniem
W zależności od wyboru zaproszeń, możesz potrzebować nawet dwóch miesięcy więcej na ich zaprojektowanie i drukowanie, więc nie należy tego zostawiać na ostatnią chwilę. Zamawianie zaproszeń już na początku przygotowań do ślubu pozwala zaoszczędzić na stresie i pieniądzach w związku z opłatami za pośpiech i przyspieszoną wysyłką. Na dłuższą metę, jeśli możesz, naprawdę nie warto odkładać drukowania do ostatniej chwili. 

Podczas zamawiania zaproszeń należy również uwzględnić wszystkie komponenty. Współpracuj ze swoim sprzedawcą, aby zmaksymalizować wartość zamówienia. Na przykład, jeśli zamawiasz z większej firmy drukarskiej, zalecamy zamawianie ogłoszeń, map, notatek z podziękowaniami, a nawet zawieszek w tym samym czasie, jeśli możesz. Zaoszczędzisz pieniądze na samych zaproszeniach, a także zaoszczędzisz jednorazowo na wszystkich potrzebnych materiałach drukowanych. Później jeszcze zastanów się nad różnymi opcjami drukowania – inaczej może się to okazać naprawdę kosztowny proces. Opracowanie dzięki https://zaproszenia-przemysl.pl oraz http://invitations-world.com 

(INF)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone