Zamknij

Bezpłatne badanie wzroku w salonie optycznym Okularium

07:42, 27.04.2018 | OKULARIUM
Skomentuj

Specjalistyczne badanie wzroku o wartości 100 zł, teraz w Okularium w Sokołowie Podlaskim całkowicie za darmo! Zadzwoń i umów się już dziś!

Już od poniedziałku 30 kwietnia w salonie optycznym Okularium w Sokołowie Podlaskim przy ul. Wolności 29 jest wyjątkowa możliwość skorzystania z bezpłatnego specjalistycznego badania dna gałki ocznej. Badanie przeprowadzane jest nowoczesnym urządzeniem Easy Scan i pozwala ono na wczesne wykrycie chorób oczu, zwłaszcza jaskry,  i szybkie postawienie diagnozy. Należy pamiętać, że wczesne rozpoznanie zmian narządu wzroku stanowi klucz do udanego leczenia, które zapewnia utrzymanie dotychczasowej jakości życia oraz niezależności do późnego wieku.

To niezwykła okazja, ponieważ takie badanie z reguły jest dość kosztowne, a kolejki do specjalistów bardzo długie. W Sokołowie Podlaskim koszt takiej prywatnej wizyty u lekarza okulisty wynosi co najmniej 100 zł. Dodatkowo, nie każdy gabinet okulistyczny posiada tak nowoczesną i prezyzyjną aparaturę do przeprowadzania tego typu badań. Optometryści z salonów optycznych Okularium posiadają fachową wiedzę w zakresie obrazowania i diagnostyki chorób oczu, a samo badanie trwa krótko i jest całkowicie bezbolesne. Co najważniejsze, badanie jest teraz bezpłatne dla wszystkich klientów salonu Okularium.
W imieniu właścicieli firmy i całej załogi salonów Okularium, serdecznie zapraszamy!

Salon optyczny Okularium
ul. Wolności 29
08-300 Sokołów Podlaski
Tel. (25) 787 73 55    

Z aktualną ofertą Okularium zapoznaj się na http://okularium.pl/
Bądź na bieżąco także na portalu Facebook https://pl-pl.facebook.com/optykaokularium/

(OKULARIUM)

Komentarze (1)

PopatrzciePopatrzcie

1 0

Okulary AJURWEDYJSKIE. Tylko polskie z certyfikatem. Ok. 90 PLN. Chińskie (ok. 30 PLN) były "nieprzepisowe" i rozpadły się po tygodniu. Poczytajcie. Co Wam zależy? 23:22, 28.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone