Zamknij
REKLAMA

Logistycy z „Szarej” na zajęciach praktycznych w Małaszewiczach

10:44, 27.12.2017 | INFO/FOT. ZS NR 1
REKLAMA
Skomentuj

Uczniowie technikum logistycznego gościli w centrum logistycznym mieszczącym się przy wschodniej granicy kraju i obsługującym przeładunki towarów na Nowym Jedwabnym Szlaku łączonym korytarzem transportowym Chiny i Europę.

Wycieczka zawodowa pod hasłem „Praktyczna logistyka” odbyła się 14 grudnia do PKP Cargo Centrum Logistyczne Małaszewicze. Uczniowie klasy IIIf i IIIs, po wysłuchaniu informacji o. funkcjonowaniu i działalności PKP Cargo Centrum Logistyczne, obserwowali m.in. pracę na terminalach przeładunkowych wchodzących w skład CL, których działalność polega na świadczeniu kompleksowej usługi przeładunkowej wraz z obsługą spedycyjną w zakresie obsługi granicznej przewozów handlu zagranicznego, obejmujące transport kolejowy i samochodowy.
PKP Cargo Małaszewicze, posiada obecnie 5 w pełni funkcjonalnych terminali, które umożliwiają przeładunek wszelkich towarów masowych i sztukowych.
Wycieczka była niezwykle ciekawą lekcją w terenie, możliwością zdobycia praktycznego doświadczenia zawodowego oraz wspaniałą okazją do integracji klasowej.
Cenne zawodowe doświadczenia praktyczne z całą pewnością wspomagają kształcenie zawodowe, dlatego dziękujemy przedstawicielom firmy za możliwość zwiedzania centrum logistycznego przez młodzież szkolną.

(INFO/FOT. ZS NR 1)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone