Zamknij
REKLAMA

Logistycy z „Szarej” na zajęciach praktycznych w Małaszewiczach

10:44, 27.12.2017 | INFO/FOT. ZS NR 1
REKLAMA
Skomentuj

Uczniowie technikum logistycznego gościli w centrum logistycznym mieszczącym się przy wschodniej granicy kraju i obsługującym przeładunki towarów na Nowym Jedwabnym Szlaku łączonym korytarzem transportowym Chiny i Europę.

Wycieczka zawodowa pod hasłem „Praktyczna logistyka” odbyła się 14 grudnia do PKP Cargo Centrum Logistyczne Małaszewicze. Uczniowie klasy IIIf i IIIs, po wysłuchaniu informacji o. funkcjonowaniu i działalności PKP Cargo Centrum Logistyczne, obserwowali m.in. pracę na terminalach przeładunkowych wchodzących w skład CL, których działalność polega na świadczeniu kompleksowej usługi przeładunkowej wraz z obsługą spedycyjną w zakresie obsługi granicznej przewozów handlu zagranicznego, obejmujące transport kolejowy i samochodowy.
PKP Cargo Małaszewicze, posiada obecnie 5 w pełni funkcjonalnych terminali, które umożliwiają przeładunek wszelkich towarów masowych i sztukowych.
Wycieczka była niezwykle ciekawą lekcją w terenie, możliwością zdobycia praktycznego doświadczenia zawodowego oraz wspaniałą okazją do integracji klasowej.
Cenne zawodowe doświadczenia praktyczne z całą pewnością wspomagają kształcenie zawodowe, dlatego dziękujemy przedstawicielom firmy za możliwość zwiedzania centrum logistycznego przez młodzież szkolną.

(INFO/FOT. ZS NR 1)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone | 2018