Zamknij
REKLAMA

Wcielali się w rolę kelnerów, ale też i gości imprezy

12:34, 04.01.2018 | INFO/FOT. PLO W KOSOWIE LACKIM
REKLAMA
Skomentuj

We wtorek 2 stycznia po lekcjach uczniowie LO i Szkoły Branżowej w Kosowie Lackim wzięli udział w warsztatach nakrywania i podawania do stołu zorganizowanych w sali weselnej państwa Jurkowskich w Kosowie Lackim.

Podczas kilkugodzinnych zajęć uczestnicy warsztatów zgłębiali tajniki profesjonalnego przygotowania stołu dla gości na oficjalne przyjęcie oraz tzw. stołu kawowego. Piękne wnętrza i profesjonalne wyposażenie sali sprzyjało nauce i motywowało do wchodzenia w role. Szkolenie miało charakter zarówno teoretyczny, jak i praktyczny, przy czym ważna była zarówno obsługa gości w roli kelnera, jak też bycie obsługiwanym i właściwe zachowanie przy stole w roli gościa. 
Prowadzący warsztaty profesjonalista chętnie dzielił się z uczestnikami zajęć nie tylko wiedzą książkową, ale też doświadczeniami z wieloletniej pracy w zawodzie kelnera podczas mniej lub bardziej oficjalnych imprez oraz pracy w restauracji.  Uczniowie pytali o różne kwestie i żadne z pytań nie pozostało bez odpowiedzi. Wyszli z zajęć bardzo zadowoleni. 
Teraz czekają na możliwość zaprezentowania swoich umiejętności.
Opiekunem uczniów podczas zajęć i organizatorem wydarzenia była dyrektor Hanna Przesmycka.

(INFO/FOT. PLO W KOSOWIE LACKIM)
REKLAMA

Komentarze (1)

AlaAla

0 0

Praktyczne zajęcia 00:09, 05.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone | 2018