Zamknij
REKLAMA

19-latek miał ciężką nogę, przez trzy miesiące pojeździ jako pasażer

10:37, 05.05.2018 | ST. SIERŻ. DOMINIKA ROZBICKA
REKLAMA
Skomentuj

W piątek, 4 maja, około godziny 15.45 w Bielanach policjanci sokołowskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 19-letniego kierowcę forda.

Powodem kontroli drogowej było przekroczenie prędkości o 61 km/h na obszarze zabudowanym przez mężczyznę. Kierowcy zostało zatrzymane prawo jazdy. Mężczyzna za niestosowanie się do ograniczeń prędkości został ukarany mandatem. Policja apeluje o ostrożność i rozsądek na drodze. W związku ze zmianami w kodeksie drogowym przekroczenie prędkości o 51 km/ h na obszarze zabudowanym skutkuje zatrzymanie przez policjantów uprawnień do kierowania pojazdem na okres trzech miesięcy.

(ST. SIERŻ. DOMINIKA ROZBICKA)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone