Zamknij

Spłonął drewniany budynek na Krzywej, nikt nie ucierpiał

18:56, 03.11.2018 | INFO/FOT. SAMOCHODY RATOWNICZE NA FB
REKLAMA
Skomentuj

W piątek, 2 listopada, służby ratownicze w Sokołowie Podlaskim otrzymały zgłoszenie dotyczące pożaru budynku  na terenie miasta.

Na miejsce niezwłocznie wysłano 2 zastępy gaśnicze z JRG Sokołów Podlaski oraz ciężki zastęp z OSP KSRG Cukrownia. Po dojeździe we wskazane przez zgłaszającego miejsce i przeprowadzeniu wstępnego rozpoznania stwierdzono pożar na poddaszu drewnianego budynku - pustostanu. Strażacy weszli do środka budynku i przystąpili do akcji gaśniczej. W międzyczasie pozostali zabezpieczyli miejsce zdarzenia i upewnili się, iż w budynku nie ma dopływu prądu.
Na koniec działań gaśniczych wszystkie elementy zostały dokładnie przelane, natomiast budynek został sprawdzony przy użyciu kamery termowizyjnej w celu wyeliminowania potencjalnych źródeł i zarzewi ognia.

(INFO/FOT. SAMOCHODY RATOWNICZE NA FB)
REKLAMA

Komentarze (2)

z krzywejz krzywej

5 1

jak można napisać że budynek spłonął i jednocześnie wstawić zdjęcie że stoi. Z tego co wiem to było to tylko zapruszenie ognia na poddaszu pustostanu a budynek został okopcony i w dalszym ciągu stoi cały. Dlaczego przekazujecie niesprawdzone informacje??!! 12:24, 04.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

do z krzywejdo z krzywej

1 0

Czytaj uważnie ... ! 11:04, 11.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone