Zamknij
REKLAMA

Wiesław Wiśniewski przewodniczącym rady w Kosowie Lackim

20:20, 24.11.2018 | INFO/FOT. UM KOSÓW LACKI
Skomentuj
REKLAMA

W Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kosowie Lackim odbyła się I sesja VIII kadencji Rady Miasta i Gminy Kosów Lacki. 

Sesja została zwołana przez Komisarza Wyborczego i była pierwszą, której obrady były transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Spotkanie rozpoczął radny senior Jerzy Mielaniuk. Rada Miasta i Gminy Kosów Lacki przez następne 5 lat będzie obradowała w składzie: Ewa Arciechowska, Jolanta Bartold, Zbigniew Jesionowski, Józef Kietliński, Anna Kopania, Stanisław Kuziak, Jerzy Lipski, Anna Maliszewska, Alicja Mateusiak, Jerzy Mielaniuk, Arkadiusz Mleczko, Jan Oleszczuk, Barbara Skibniewska, Wiesław Wiśniewski, Jacek Wyszomierski.
Radni  odebrali z rąk przewodniczącego Miejskiej Komisji w Kosowie Lackim Sławomira Prokopczuka zaświadczenia o wyborze oraz zostali zaprzysiężeni. W tajnym głosowaniu zdecydowali, że tę funkcję przewodniczącego będzie sprawował Wiesław Wiśniewski. W wyniku wyborów wiceprzewodniczącą została Pani Ewa Arciechowska.. Radni wybrali również członków i przewodniczących komisji.
Podczas sesji uroczyste ślubowanie złożył burmistrz Jan Słomiak. Po formalnym objęciu stanowiska Jan Słomiak podziękował za zaufanie i oddane głosy w wyborach samorządowych oraz pogratulował przewodniczącemu rady i wiceprzewodniczącej

(INFO/FOT. UM KOSÓW LACKI)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

pszczoła270@wp.plpszczoła270@wp.pl

2 0

Gratuluję i życzę sukcesów w rozwiązywaniu nowych zadań gminy. 14:04, 28.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA