Zamknij
REKLAMA

Policjanci zatrzymali 4 dowody rejestracyjne

16:37, 06.03.2019 | MŁ. ASP. JAKUB WIĘSAK/FOT. POLICJA.PL
Skomentuj
REKLAMA

We wtorek, 5 marca, na terenie powiatu sokołowskiego policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego prowadzili wzmożone działania pod kryptonimem „smog”.

Stróże prawa sprawdzali, czy kontrolowane przez nich pojazdy nie emitują spalin o nadmiernej toksyczności. Również reagowali na wykroczenia drogowe związane ze stanem technicznym pojazdów. Działania te pozwolą na wyeliminowanie z ruchu drogowego samochodów niesprawnych technicznie.
Prowadzone działania mają również charakter edukacyjny. Policjanci przypominają kierującym, że dający się we znaki smog, to nie tylko „zasługa” kominów fabryk i słabej jakości paliwa opałowego domów jednorodzinnych, ale także niesprawnych technicznie pojazdów i złej jakości ich spalin.
Podczas działań policjanci skontrolowali 52 pojazdy i zatrzymali 4 dowody rejestracyjne.

(MŁ. ASP. JAKUB WIĘSAK/FOT. POLICJA.PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (3)

Kierow...Kierow...

9 0

Niech Policja sprawdzi też na CPN-ach jakość paliwa, bo ono też ma wpływ na ,,kopcenie,, 18:09, 07.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KIEROWCAKIEROWCA

4 0

Jak policja zabrała dowody rej za zanieczyszczanie środowiska , to także powinna zamknąć stacje na której kupiono paliwo. Co i jakie wlewasz paliwo zawsze wychodzi przez komin..Kierowca powinien brać paragon i skarżyć stacje paliw. 13:52, 08.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Widz,,,Widz,,,

2 0

Często bywa, że przy -5 st.cel. parafina już się odkłada, a tak nie powinno w ogóle być. 11:37, 10.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA