Zamknij
REKLAMA

Dwie kolizje na miejskich drogach

09:54, 08.10.2019 | ASP. JAKUB WIĘSAK
REKLAMA
Skomentuj

W ostatnich dniach na ul. Szkolnej zderzyły się dwa samochody ciężarowe, a na Niecieckiej - dwie osobówki.

30 września około godziny 18.30 na ul. Szkolnej w Sokołowie Podlaskim doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Scania, podczas omijania pojazdu marki Mercedes, nie zachował bezpiecznego odstępu, w wyniku czego doprowadził do zderzenia pojazdów. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.
4 października około godziny 15.00 na ul. Niecieckiej w Sokołowie Podlaskim doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący hondą, jadąc drogą podporządkowaną, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu mercedesem i doprowadził do zderzenia. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.

 

(ASP. JAKUB WIĘSAK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

TukiTuki

10 0

No to za zdarzenie na Szkolnej możemy chyba podziękować tym, co zwężyli ulicę. Podziękujmy też za stworzenie niebezpiecznego miejsca w alei 550lecia. Przy okazji malowania pasów (na starym, zużytym asfalcie) nie wydzielono bezpiecznego lewoskrętu dla skręcających na Miedznę, w zamian oczywiście zwężono jezdnię! Wcześniej oczekujących do skrętu można było ominąć z prawej, teraz jadąc w łuku można na nich wpaść -dobrze że LPR blisko. Przy skręcie do zakładów (w absurdalną strefę zamieszkania...) też zwężka -kto zatwierdził te wszystkie niebezpieczne głupoty?!!!? 16:38, 08.10.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

xvxxvx

2 0

po wyborach bodę poprawiać takę głupoty to nasz chleb powszedni 20:58, 08.10.2019


SzkolnaSzkolna

0 0

Dziękujemy panu przewodniczącemu. 13:34, 09.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone